Wycinka Na Sarmy

399,00 zł

Zestaw Osta Monster i Anda Monster

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

Produkty:

OSTA MONSTER

ANDA MONSTER

Opis produktów:

Osta Monster

W celu budowania masy:

Niezwykle skuteczny w trakcie budowania suchej masy mięśniowej. Najbardziej anaboliczny produkt z grupy SARM-ów. Sugerowane dawki to 20mg prze okres od 4 do 6 tygodni. Terapia pocyklowa nie jest konieczna. Stałe przyrosty, które można zaobserwować  po okresie stosowania produktu to nawet 3kg suchej masy mięśniowej.

Osoby ważące ponad 95kg mogą stosować OstaMonster  w dawce 40mg przez okres 8 tygodni. Tak duża dawka wymaga terapii odblokowującej po cyklu.

W celu redukcji tkanki tłuszczowej:

OstaMonster jest pomocny podczas redukowania zbędnej tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej oraz przebywaniu na deficycie kalorycznym,10- 20mg przez okres od 4 do 6 tygodni. 

W celu zapobiegania kontuzji:

Do zalet stosowania OstaMonster zaliczyć można wzrost tkanki kostnej oraz mięśniowej, co pomaga w zwalczaniu i zapobieganiu takich chorobom jak osteoporoza. Co więcej, produkt wzmacnia kości przy przyjmowaniu leków zmniejszających ich gęstość. Co za tym idzie, produkt znajduje zastosowanie jako wsparcie procesów regeneracyjnych, zwłaszcza kości i ścięgien. Sugerowane dawki to około 10mg dziennie.

Okres półtrwania OstaMonster to 24 godziny. Każda dawka powinna być przyjmowana raz dziennie lub maksimalnie 2 razy dzienne rano i wieczorem co 12 godzin.

Skutki uboczne: OstaMonster nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. Jednakże, istnieje ryzyko doświadczenia nieprzyjemnych efektów przy stosowaniu produktu dłużej niż przez 4 tygodnie, dlatego zaleca się stosować przerwy po miesiącu ciągłego stosowania.

WSKAZÓWKI:

Mężczyźni - 20mg (2 kapsułki) dziennie.

Kobiety - 10mg (1 kapsułka) dziennie. Przed użyciem, skonsultuj się ze specjalistą odnośnie zalecanej dawki. Nie stosować więcej niż 3 kapsułki w ciągu doby!

Informacje o produkcie:

Porcja : 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Zawartość jednej kapsułki

Procentowa dzienna wartość

MK - 2866/Ostarine

10mg

*

(2s)-3-(4-cyjanofenoksy)-N-[4-cyjano-3-(trifluorometylo)fenylo]-2-hydroksy-2-metylopropanamid)

Inne składniki: Żelatyna (kapsułka)

ANDA MONSTER - 60 kaps

Siła | Sucha masa mięśniowa | Nizka retencja wody

Jeśli szukasz produktu, który zmieni Twoje podejście do treningu, to już dłużej nie musisz! Anda Monster to gwarancja skuteczności i wyników, na które tak długo czekasz. Specjalna formuła, na której oparty jest produkt gwarantuje wzrost siły, dzięki czemu Twoje treningi będą bardziej efektywne. Co więcej, Anda Monster wspomaga budowę suchej masy mięśniowej, przy jednoczesnej niskiej retencji wody. To połączenie sprawia, że wymarzona sylwetka nie pozostanie tylko niedoścignionym marzeniem. Na efekt waskularyzacji również nie musisz już dłużej czekać - takiej pompy mięśniowej nie zagwarantuje ci żaden inny produkt. Anda Monster nie jest toksyczny dla twojej wątroby, nie aromatyzuje, a kuracja pocyklowa nie jest niezbędna. Ciekawe jest to, że produkt nadaje się także do użytku dla kobiet, także Drogie Panie - do boju! 

ZALETY PRODUKTU:

- pomoc w budowie suchej masy mięśniowej

- długotrwały efekt pompy mięśniowej

- zmniejszona retencja wody

- niskie ryzyko toksyczności

- brak aromatyzacji

- brak konieczności kuracji odblokowującej po cyklu

- produkt do zastosowania również dla kobiet

DAWKOWANIE: 

Jedna kapsułka raz lub dwa razy dziennie do posiłku, albo zgodnie z zaleceniami specjalisty. 

UWAGA!

Tylko dla osób powyżej 18-tego roku życia. Produkt może powodować tymczasowe skutki uboczne, takie jak problemy ze wzrokiem czy efekt "żółtych plam". Jeśli przyjmujesz jakieś leki na receptę, skonsultuj się z lekarzem. Nie stosuj razem z lekami na toksyczne uszkodzenia wątroby. Nie stosuj jeśli cierpisz na cukrzycę, choroby serca, wysokie ciśnienie, problemy z wątrobą i/lub zaburzenia hormonalne. Zmniejsz dawkę jeśli pojawią się skutki uboczne. Jeśli problemy nie miną, zaprzestań brania produktu. Pamiętaj, że produkt może być zakazany przez niektóre organizacje sportowe. Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci! 

 

INFORMACJE ŻYWIENIOWE:

Jedna porcja - 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu - 60

Ilość w porcji  %dziennego zapotrzebowania

Andaryna (S-4) 25mg**

 

Inne składniki: mąka ryżowa, stearynian magnezu, żelatyna.

(DV) Dzienna dawka oparta na diecie 2000 kcal

** Dzienna dawka nieustalona