Sucha Masa

619,00 zł

Dostępny w magazynie

85 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt
  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

Produkty:

Osta Monster

HGH Monster

Sten Monster

Opis produktów:

 

Osta Monster

W celu budowania masy:

Niezwykle skuteczny w trakcie budowania suchej masy mięśniowej. Najbardziej anaboliczny produkt z grupy SARM-ów. Sugerowane dawki to 20mg prze okres od 4 do 6 tygodni. Terapia pocyklowa nie jest konieczna. Stałe przyrosty, które można zaobserwować  po okresie stosowania produktu to nawet 3kg suchej masy mięśniowej.

Osoby ważące ponad 95kg mogą stosować OstaMonster  w dawce 40mg przez okres 8 tygodni. Tak duża dawka wymaga terapii odblokowującej po cyklu.

W celu redukcji tkanki tłuszczowej:

OstaMonster jest pomocny podczas redukowania zbędnej tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu masy mięśniowej oraz przebywaniu na deficycie kalorycznym,10- 20mg przez okres od 4 do 6 tygodni. 

W celu zapobiegania kontuzji:

Do zalet stosowania OstaMonster zaliczyć można wzrost tkanki kostnej oraz mięśniowej, co pomaga w zwalczaniu i zapobieganiu takich chorobom jak osteoporoza. Co więcej, produkt wzmacnia kości przy przyjmowaniu leków zmniejszających ich gęstość. Co za tym idzie, produkt znajduje zastosowanie jako wsparcie procesów regeneracyjnych, zwłaszcza kości i ścięgien. Sugerowane dawki to około 10mg dziennie.

Okres półtrwania OstaMonster to 24 godziny. Każda dawka powinna być przyjmowana raz dziennie lub maksimalnie 2 razy dzienne rano i wieczorem co 12 godzin.

Skutki uboczne: OstaMonster nie powoduje niepożądanych skutków ubocznych. Jednakże, istnieje ryzyko doświadczenia nieprzyjemnych efektów przy stosowaniu produktu dłużej niż przez 4 tygodnie, dlatego zaleca się stosować przerwy po miesiącu ciągłego stosowania.

WSKAZÓWKI:

Mężczyźni - 20mg (2 kapsułki) dziennie.

Kobiety - 10mg (1 kapsułka) dziennie. Przed użyciem, skonsultuj się ze specjalistą odnośnie zalecanej dawki. Nie stosować więcej niż 3 kapsułki w ciągu doby!

Informacje o produkcie:

Porcja : 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

 

HGH Monster:

HGH Monster to mega mieszanka, która przede wszystkim zwiększy poziom hormonu wzrostu w Twoim organizmie. Poza tym, produkt gwarantuje skuteczniejszą regenerację mięśni.

HGH - Human Growth Hormone, czyli hardcorowy hormon wzrostu, to produkt którego szukałeś ! Teraz dostępny w BurneikaSports! HGH Monster to mega mieszanka, która przede wszystkim zwiększy poziom hormonu wzrostu w Twoim organizmie. Poza tym, produkt gwarantuje skuteczniejszą regenerację mięśni. To nie koniec zalet HGH Monster - dzięki niemu przyspieszysz wzrost i naprawę tkanek mięśniowych, co jest niezwykle istotne przy budowaniu masy! Ostatnią ale nie mniej ważnym atutem produktu jest fakt, że zapewnia głęboki i spokojny sen, który odgrywa ważną rolę w trakcie cyklu!

Rekomendowane spożycie: 3 kapsułki około 30-60 minut przed snem. Najlepiej spożywać z posiłkiem bogatym w spore ilości białka i węglowodanów.

Informacje o produkcie:

1 porcja: 3 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 30

 

STEN MONSTER 

Redukcja tłuszczu nigdy nie była tak prosta! Sten Monster to stosunkowo nowy preparat, który stworzyliśmy w celu walki z niechcianym tłuszczem i hardkorowego wzrostu wytrzymałości. Suplement pomaga również w rozbudowie suchej masy mięśniowej i przyspieszeniu regeneracji co sprawia, że jest idealnym produktem dla wszystkich osób dbających o kondycję fizyczną, niezależnie od uprawianej dziedziny sportu.

Jedna kapsułka Sten Monster zawiera 10 mg rewolucyjnego SARM-u (selektywnego modulatora receptora androgenowego) o nazwie Stenabolic lub SR9009. Jest to nowoczesny syntetyczny związek aktywujący α i β receptory REV-ERB. O jego wyjątkowości świadczy fakt, że dzięki ingerencji w ekspresję genów uczestniczących w metabolizmie lipidów oraz glukozy, wiąże się on z białkami, co działa na nie aktywizująco. SR9009 pozytywnie wpływa na zachodzące w Twoim ciele procesy metaboliczne powodując wzrost wydatkowania energetycznego, dając Ci hardkorowy zastrzyk siły! 

Zwiększa on nie tylko wydolność i wytrzymałość organizmu, ale też dba o utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej (w tym układu sercowo-naczyniowego oraz innych narządów). Sten Monster zwiększa również termogenezę, transport kwasów tłuszczowych do mięśni, zmniejsza cholesterol i nie tylko wspiera spalanie tłuszczu, ale też mocno wyhamowuje odkładanie się nowej tkanki tłuszczowej. Właśnie z tego powodu w Stanach Zjednoczonych często jest stosowany jako „magiczny lek” na otyłość! 

Sten Monster to prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o produkty wzmacniające anabolizm przy jednoczesnym wsparciu dla redukcji tkanki tłuszczowej. Pozwoli Ci on znacznie wydłużyć Twoje treningi cardio, hardkorowo wzmacniając wytrzymałość, zbudować suchą masę mięśniową, zredukować nadmiar tłuszczu dbając o kondycję nie tylko zdrowotną, ale także psychiczną. Jeśli właśnie tego szukasz, to nie czekaj, już teraz osiągnij sylwetkę, o której zawsze marzyłeś!

Kup Sten Monster, jeśli szukasz:

    - hardkorowego wzmocnienia wytrzymałości

    - optymalnego przyspieszenia Twojego metabolizmu

    - ogromnego zastrzyku energii,

    - szybkiego spalania zbędnego tłuszczu,

    - zwiększenia wydolności organizmu,

    - przyspieszenia regeneracji potreningowej,

    - zbudowania suchej masy mięśniowej,

    - utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej,

    - wzrostu libido,

    - poprawy samopoczucia.

Dawkowanie: 

1 kapsułka dwa razy dziennie z posiłkami dni treningowe i dni nie treningowe, zalecany cykl od 4 do 8 tygodni bez przerwy, cykl można powtórzyć po 4 tygodniach przerwy.

UWAGA: produkt jest dla osób od 18 lat.

NUTRITION FACTS:

Porcja – 1 kapsułka 

W opakowaniu: 60 kapsułek 

Stenabolic [SR9009]) 10mg**

Other ingredients: rice flour, magnesium stearate, gelatine

(DV) Daily value based on 2000 kcal diet

** Daily value not established 

Opinie (0)