Hardkorowa Masa i Siła

499,00 zł

Zestaw na masę i siłę 

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

Produkty:

MuscleTest

PCT Monster

ANDA Monster

Opis produktów:

Muscle Test:

Muscle Test zawiera dwa najbardziej efektywne i popularne pro-steroidy na rynku. Doskonały produkt tego typu powinien być zarówno androgenny ( działający na wytrzymałość, siłę, agresję i koncentrację), jak i anaboliczny (wspomagający syntezę białek, przyswajanie składników odżywczych i regenerację mięśniową ).

Dzięki idealnie dobranej ilości 17-dimetylo-5a-androstano-3-jedno-3.3-Azyny i 2a,3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-olu, otrzymujesz idealnie zbalansowaną substancję, która czyści pole do działania przed najbardziej cenionymi przedstawicielami farmaceutycznymi, którzy działają na czarnym rynku.

Dimetazyna umieszczona w produkcie ( w zasadzie są to dwie cząsteczki Superdrolu połączone ze sobą atomem azotu ) to tzw. suchym związek, co z kolei oznacza, że nie aromatyzuje on do estrogenów. Ponadto zwiększa retencję wody tam, gdzie jest to najbardziej wymagane, czyli wewnątrz komórki mięśniowej, ze względu na hamowanie 11b-hydroksylazy. Stosując Dimetazynę można osiągnąć twardą rzeźbę przy jednoczesnym wzroście objętości komórek mięśniowych, co prowadzi do potężnej pompy i solidnie nabrzmiałych mięśni.

Ponieważ związek posiada głównie właściwości androgenne, dodaliśmy do niego  3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-ol (  Epistanol ), który wykazuje dużo większe właściwości anaboliczne. Związek ten jest ubogi w estrogen, więc nie ma obaw przed ginekomastią.

Stosując Muscle Test, otrzymujesz same korzyści, takie jak polepszona synteza białek, zwiększona przyswajalność odpowiednich składników odżywczych i regeneracja potreningowa. Muscle Test zawiera idealnie dobraną  i zrównoważoną ilość związków  androgennych i anabolicznych, co czyni go niezwykle efektywnym, dzięki czemu jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów. Włącz się do gry na Muscle Test, zanim zrobi to konkurencja ! Pamiętaj ... inni nie śpią ! 

1. Produkt zaleca się przyjmować z posiłkiem, zalecana dawkowanie to 1 kapsułka w trakcie pojedynczego posiłku

2. Proponowany cykl to okres czterech tygodni przy maksymalnych dawkach w postaci dwóch kapsułek dziennie.

3. Po zakończonym cyklu zalecana jest terapia produktami na odblokowanie produkcji testosteronu ( np. zalecany PCT Monster )

4. Dla lepszej przyswajalności produktu najlepiej jest łączyć go z kwasami tłuszczowymi ( olej lniany, kwasy omega 3,6,9, olej rybi omega 3 itp. )

5. Produkt nie zalecany do spożywania dla kobiet i mężczyzn poniżej 18 roku życia.

6. Nie zaleca się stosować produktu dłużej niż 30 dni ze względu na niebezpieczeństwo wysuszenia torebek stawowych.

Informacje o produkcie:

1 porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 56  

PCT Monster:

Wszyscy zaawansowani kulturyści doskonale wiedzą jak zapobiegać spadkom i utrzymać efekty ciężkich treningów po cyklu. Zdają sobie oni także sprawę jak istotnym elementem jest kontrolowanie poziomu estrogenu i prolaktyny w organizmie podczas trwania cyklu, ponieważ to właśnie te dwa hormony są największymi wrogami siły, mięśni i  beztłuszczowej masy ciała.

Firma BurneikaSports z wielką dumą prezentuje swój najpotężniejszy booster testosteronu do terapii pocyklowej (PCT), który posiada wszystkie 3 najważniejsze zalety takiego produktu. PCT Monster zawiera trzy potężne, sprawdzone i silne związki wspomagające wzrost poziomu testosteronu, obniżenie estrogenu oraz kontrolowanie prolaktyny. ATD ( 1,4,6-Androstatryno-3,17-dion ) jest silną substancją blokującą wzrost estrogenu oraz zwiększającą produkcję testosteronu nawet o 300%! Efektem takiego działania jest wzrost wytrzymałości, popęd płciowy oraz szybsza regeneracja. Kolejną substancją umieszczoną w PCT Monster jest Argenex-D (TM), który zawiera w sobie unikalne połączenie argininy i kwasu D-asparginowego. Oba te aminokwasy przyspieszają produkcję  tlenku azotu, steroidogenezę (wytworzenie się testosteronu w organizmie) oraz intensyfikują poziom koncentracji.

Aby dopiąć produkt na przysłowiowy ostatni guzik, użyliśmy także substancji znanej jako Rotundifuran ( cudowny wyciąg z niepokalanka pospolitego - Vitex Agnus castus ), w celu stymulacji produkcji testosteronu, zwiększeniu produkcji hormonu wzrostu  oraz jednoczesnym hamowaniu rozwoju prolaktyny. Rotundifuran jest wyjątkowym produktem wśród innych "wynalazków" firmy Vitex, obecnych na rynku. Jest niezwykle cenny z powodu zawartości związków obniżających poziom prolaktyny i zwiększających ilość hormonu luteinizującego, który to pomaga ponownie naładować "akumulatory" po cyklu.

PCT Monster jest jedynym dość efektywnym produktem na rynku odgrywającym doskonałą rolę w regeneracji organizmu po przebytym cyklu oraz świetnie wspomaga powrót do formy. Można używać go nawet w trakcie cyklu w celu utrzymania optymalnej jakości hormonów.

PCT Monster jest jedynym produktem, którego będziesz potrzebować, aby  ulepszyć swoją sylwetkę i przywrócić optymalny poziom hormonów. 

1. Produkt należy przyjmować z posiłkiem, maksymalnie 2 razy dziennie

2. Zaleca się stosowanie produktu po cyklu anabolicznym, zwłaszcza osobom podatnym na negatywne skutki niektórych substancji zawartych w produktach anabolicznych.

3. Możliwe jest prewencyjne zażywanie produktu ( np. w trakcie trwania cyklu ) mające na  celu redukcję potencjalnych efektów ubocznych estrogenu.

Informacje o produkcie:

1 porcja - 3 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 90 kapsułek

Przykładowy cykl:

Tydzień

1 2 3

4

5

6

7

8

9

Muscle Test

1 x 1

2 x 1

2 x 1

2 x 1

1 x 1

-

-

-

-

PCT Monster

-

-

-

-

2 x 2

2 x 2

2 x 1

2 x 1

1 x 1

ANDA MONSTER - 60 kaps

Siła | Sucha masa mięśniowa | Nizka retencja wody

 

Jeśli szukasz produktu, który zmieni Twoje podejście do treningu, to już dłużej nie musisz! Anda Monster to gwarancja skuteczności i wyników, na które tak długo czekasz. Specjalna formuła, na której oparty jest produkt gwarantuje wzrost siły, dzięki czemu Twoje treningi będą bardziej efektywne. Co więcej, Anda Monster wspomaga budowę suchej masy mięśniowej, przy jednoczesnej niskiej retencji wody. To połączenie sprawia, że wymarzona sylwetka nie pozostanie tylko niedoścignionym marzeniem. Na efekt waskularyzacji również nie musisz już dłużej czekać - takiej pompy mięśniowej nie zagwarantuje ci żaden inny produkt. Anda Monster nie jest toksyczny dla twojej wątroby, nie aromatyzuje, a kuracja pocyklowa nie jest niezbędna. Ciekawe jest to, że produkt nadaje się także do użytku dla kobiet, także Drogie Panie - do boju! 

ZALETY PRODUKTU:

- pomoc w budowie suchej masy mięśniowej

- długotrwały efekt pompy mięśniowej

- zmniejszona retencja wody

- niskie ryzyko toksyczności

- brak aromatyzacji

- brak konieczności kuracji odblokowującej po cyklu

- produkt do zastosowania również dla kobiet

DAWKOWANIE:

Jedna kapsułka raz lub dwa razy dziennie do posiłku, albo zgodnie z zaleceniami specjalisty. 

UWAGA!

Tylko dla osób powyżej 18-tego roku życia. Produkt może powodować tymczasowe skutki uboczne, takie jak problemy ze wzrokiem czy efekt "żółtych plam". Jeśli przyjmujesz jakieś leki na receptę, skonsultuj się z lekarzem. Nie stosuj razem z lekami na toksyczne uszkodzenia wątroby. Nie stosuj jeśli cierpisz na cukrzycę, choroby serca, wysokie ciśnienie, problemy z wątrobą i/lub zaburzenia hormonalne. Zmniejsz dawkę jeśli pojawią się skutki uboczne. Jeśli problemy nie miną, zaprzestań brania produktu. Pamiętaj, że produkt może być zakazany przez niektóre organizacje sportowe. Przechowuj produkt poza zasięgiem dzieci! 

INFORMACJE ŻYWIENIOWE:

Jedna porcja - 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu - 60

Ilość w porcji  %dziennego zapotrzebowania

Andaryna (S-4) 25mg**