Hardkorowa Masa i Siła

499,00 zł

Zestaw na masę i siłę 

Dostępny w magazynie

57 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt
  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

Produkty:

MuscleTest

PCT Monster

Myo Monster

Opis produktów:

Muscle Test:

Muscle Test zawiera dwa najbardziej efektywne i popularne pro-steroidy na rynku. Doskonały produkt tego typu powinien być zarówno androgenny ( działający na wytrzymałość, siłę, agresję i koncentrację), jak i anaboliczny (wspomagający syntezę białek, przyswajanie składników odżywczych i regenerację mięśniową ).

Dzięki idealnie dobranej ilości 17-dimetylo-5a-androstano-3-jedno-3.3-Azyny i 2a,3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-olu, otrzymujesz idealnie zbalansowaną substancję, która czyści pole do działania przed najbardziej cenionymi przedstawicielami farmaceutycznymi, którzy działają na czarnym rynku.

Dimetazyna umieszczona w produkcie ( w zasadzie są to dwie cząsteczki Superdrolu połączone ze sobą atomem azotu ) to tzw. suchym związek, co z kolei oznacza, że nie aromatyzuje on do estrogenów. Ponadto zwiększa retencję wody tam, gdzie jest to najbardziej wymagane, czyli wewnątrz komórki mięśniowej, ze względu na hamowanie 11b-hydroksylazy. Stosując Dimetazynę można osiągnąć twardą rzeźbę przy jednoczesnym wzroście objętości komórek mięśniowych, co prowadzi do potężnej pompy i solidnie nabrzmiałych mięśni.

Ponieważ związek posiada głównie właściwości androgenne, dodaliśmy do niego  3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-ol (  Epistanol ), który wykazuje dużo większe właściwości anaboliczne. Związek ten jest ubogi w estrogen, więc nie ma obaw przed ginekomastią.

Stosując Muscle Test, otrzymujesz same korzyści, takie jak polepszona synteza białek, zwiększona przyswajalność odpowiednich składników odżywczych i regeneracja potreningowa. Muscle Test zawiera idealnie dobraną  i zrównoważoną ilość związków  androgennych i anabolicznych, co czyni go niezwykle efektywnym, dzięki czemu jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów. Włącz się do gry na Muscle Test, zanim zrobi to konkurencja ! Pamiętaj ... inni nie śpią ! 

1. Produkt zaleca się przyjmować z posiłkiem, zalecana dawkowanie to 1 kapsułka w trakcie pojedynczego posiłku

2. Proponowany cykl to okres czterech tygodni przy maksymalnych dawkach w postaci dwóch kapsułek dziennie.

3. Po zakończonym cyklu zalecana jest terapia produktami na odblokowanie produkcji testosteronu ( np. zalecany PCT Monster )

4. Dla lepszej przyswajalności produktu najlepiej jest łączyć go z kwasami tłuszczowymi ( olej lniany, kwasy omega 3,6,9, olej rybi omega 3 itp. )

5. Produkt nie zalecany do spożywania dla kobiet i mężczyzn poniżej 18 roku życia.

6. Nie zaleca się stosować produktu dłużej niż 30 dni ze względu na niebezpieczeństwo wysuszenia torebek stawowych.

Informacje o produkcie:

1 porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 56  

PCT Monster:

Wszyscy zaawansowani kulturyści doskonale wiedzą jak zapobiegać spadkom i utrzymać efekty ciężkich treningów po cyklu. Zdają sobie oni także sprawę jak istotnym elementem jest kontrolowanie poziomu estrogenu i prolaktyny w organizmie podczas trwania cyklu, ponieważ to właśnie te dwa hormony są największymi wrogami siły, mięśni i  beztłuszczowej masy ciała.

Firma BurneikaSports z wielką dumą prezentuje swój najpotężniejszy booster testosteronu do terapii pocyklowej (PCT), który posiada wszystkie 3 najważniejsze zalety takiego produktu. PCT Monster zawiera trzy potężne, sprawdzone i silne związki wspomagające wzrost poziomu testosteronu, obniżenie estrogenu oraz kontrolowanie prolaktyny. ATD ( 1,4,6-Androstatryno-3,17-dion ) jest silną substancją blokującą wzrost estrogenu oraz zwiększającą produkcję testosteronu nawet o 300%! Efektem takiego działania jest wzrost wytrzymałości, popęd płciowy oraz szybsza regeneracja. Kolejną substancją umieszczoną w PCT Monster jest Argenex-D (TM), który zawiera w sobie unikalne połączenie argininy i kwasu D-asparginowego. Oba te aminokwasy przyspieszają produkcję  tlenku azotu, steroidogenezę (wytworzenie się testosteronu w organizmie) oraz intensyfikują poziom koncentracji.

Aby dopiąć produkt na przysłowiowy ostatni guzik, użyliśmy także substancji znanej jako Rotundifuran ( cudowny wyciąg z niepokalanka pospolitego - Vitex Agnus castus ), w celu stymulacji produkcji testosteronu, zwiększeniu produkcji hormonu wzrostu  oraz jednoczesnym hamowaniu rozwoju prolaktyny. Rotundifuran jest wyjątkowym produktem wśród innych "wynalazków" firmy Vitex, obecnych na rynku. Jest niezwykle cenny z powodu zawartości związków obniżających poziom prolaktyny i zwiększających ilość hormonu luteinizującego, który to pomaga ponownie naładować "akumulatory" po cyklu.

PCT Monster jest jedynym dość efektywnym produktem na rynku odgrywającym doskonałą rolę w regeneracji organizmu po przebytym cyklu oraz świetnie wspomaga powrót do formy. Można używać go nawet w trakcie cyklu w celu utrzymania optymalnej jakości hormonów.

PCT Monster jest jedynym produktem, którego będziesz potrzebować, aby  ulepszyć swoją sylwetkę i przywrócić optymalny poziom hormonów. 

1. Produkt należy przyjmować z posiłkiem, maksymalnie 2 razy dziennie

2. Zaleca się stosowanie produktu po cyklu anabolicznym, zwłaszcza osobom podatnym na negatywne skutki niektórych substancji zawartych w produktach anabolicznych.

3. Możliwe jest prewencyjne zażywanie produktu ( np. w trakcie trwania cyklu ) mające na  celu redukcję potencjalnych efektów ubocznych estrogenu.

Informacje o produkcie:

1 porcja - 3 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 90 kapsułek

Przykładowy cykl:

Tydzień

1 2 3

4

5

6

7

8

9

Muscle Test

1 x 1

2 x 1

2 x 1

2 x 1

1 x 1

-

-

-

-

PCT Monster

-

-

-

-

2 x 2

2 x 2

2 x 1

2 x 1

1 x 1

MYO MONSTER 

Na rynku pojawił się nowy król SARM-ów i jest to Myo Monster! To najnowszy i jednocześnie jeden z najbardziej skutecznych środków na przyrost suchej masy mięśniowej! Dzięki swoim unikalnym właściwościom pozwoli Ci on na wzrost mięśni ponad Twój limit genetyczny. Chcesz zbudować rewelacyjną rozbudowaną sylwetkę bez grama zbędnego tłuszczu? Zastanawiasz się jak to możliwe? Nie ma lipy, już wszystko tłumaczę!

Myo Monster powstał na bazie jednego z najnowszych odkryć w dziedzinie medycyny. Chodzi konkretnie o 17α,20E)-17,20-[(1-methoxyethylidene)bis-(oxy)]-3-oxo-19-norpregna-4,20-diene-21-carboxylic acid methyl ester nazywane skrótowo YK-11, który jest sercem naszego suplementu. Co jest tak niezwykłego w YK-11? Przypisuje się go powszechnie do SARM-ów, czyli selektywnych modulatorów receptora androgenowego i wykazuje on podobne działanie z jedną ogromną przewagą. Dzięki oryginalnej budowie, umożliwia on zachodzenie procesu miogenezy, co pośrednio wpływa na blokowanie wydzielania Miostatyny, która jest pewnego rodzaju ogranicznikiem rozwoju mięśni. Dzięki temu, stosując Myo Monster, jesteś w stanie rozbudować mięśnie ponad Twój limit genetyczny! Oprócz tego działa on jak typowe SARM-y, wzmacniając procesy anaboliczne (silniej niż testosteron) zarówno na mięśnie jak też tkankę kostną, przyspieszając regenerację i wspierając utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. To prawdopodobnie najbardziej hardkorowy legalnie dostępny środek na rynku!

Dzięki Myo Monster w niedługim czasie jesteś w stanie zbudować wspaniałą przypakowaną, ale jednocześnie pozbawioną tłuszczu sylwetkę. Przyspieszysz także swoją regenerację, ochronisz i wzmocnisz kościec i przekroczysz swoje limity genetyczne, bijąc kolejne rekordy! Jeśli taki jest twój cel, to nie czekaj i już dziś kup Myo Monster — hardkorowy suplement od Hardkorowego Koksa!

Kup Myo Monster, jeśli szukasz:

   - silniejszego od testosteronu działania anabolicznego!

   - hardkorowego wzrostu siły,

   - produktu pozwalającego uzyskać idealną sylwetkę,

   - przyrostu suchej masy mięśniowej,

   - unikalnego suplementu hamującego aktywność miostatyny,

   - redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej,

   - bezpiecznego środka, który nie spowoduje przerostu prostaty czy wypadania włosów,

   - przyspieszonej regeneracji,

   - ochrony i wzmocnienia układu kostnego,

   - legalnego i pewnego suplementu.

Dawkowanie: 

1 kapsułka dwa razy dziennie z posiłkami dni treningowe i dni nie treningowe, zalecany cykl od 4 do 8 tygodni bez przerwy, cykl można powtórzyć po 4 tygodniach przerwy.

UWAGA: produkt jest dla osób od 18 lat.

NUTRITION FACTS:

Porcja – 1 kapsułka 

W opakowaniu: 60 kapsułek 

In one portion  % daily value

Yk- 11             5mg**

Other ingredients: rice flour, magnesium stearate, gelatine

(DV) Daily value based on 2000 kcal diet

** Daily value not established 

Opinie (0)