Hardkorowa rzeźba

499,00 zł

Zestaw na rzeźbę

Dostępny w magazynie

191 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt
  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

Produkty:

LipoRush

Sten Monster

Testo Monster

Opis produktów:

 

LipoRush:

UWAGA zestaw tylko dla facetow, dla kobiet polecam sam LipoRush - super rezultaty

Wyrzeźbiona sylwetka, którą zawodowi kulturyści osiągają na tygodnie przed zawodami, o której od dawna marzyłeś, jest w końcu  w Twoim zasięgu. Bez względu na to, czy jesteś na drodze do uzyskania profesjonalnej karty zawodniczej, czy po prostu pragniesz aby na widok Twojej szczupłej budowy ciała i "pociętych" mięśni, ludziom na plaży opadły z wrażenia szczęki, to jest to produkt właśnie dla Ciebie!

LipoRush, mający naukowe poparcie zwiększa zdolność do pozbywania się tkanki tłuszczowej, hamowania apetytu oraz zapewnia energię na cały dzień,  nawet po najbardziej wyczerpującym wysiłku fizycznym. Sercem produktu jest T2, bliski kuzyn T3, będący podstawową molekułą tarczycy odpowiedzialną za regulację metabolizmu. W przeszłości, T3 był  jedynym wyjściem do poprawy metabolizmu i walki z tkanką tłuszczową, ale szedł w parze z dwoma negatywnymi skutkami.

Po pierwsze, jednocześnie ze spalaniem tłuszczu, występowało palenie mięśni podczas wysiłku fizycznego. Drugim skutkiem ubocznym było postępujące hamowanie naturalnej produkcji tarczycy, co po pewnym czasie skutkowało w ponownym odkładaniu się tkanki tłuszczowej w organizmie.

T2 posiada wszystkie zalety T3 pozbawione wymienionych skutków ubocznych, co z kolei umożliwia łatwiejszą drogę do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zachowaniu tkanki szczupłej. Kiedy więc stosujesz LipoRush, organizm nie sprzeciwia się Twojemu wysiłkowi. 

Nawet najbardziej efektywne wsparcie dla metabolizmu nie poskutkuje, jeśli twój apetyt i poziom energii nie będą w pełni zbalansowane. Firma BurneikaSports zadbała o to, aby usprawnić działanie swojego produktu poprzez dodanie arsenału skutecznych leków zmniejszających apetyt i czynników lipolitycznych, które uwalniają tłuszcz z trudnych do "cięcia" miejsc oraz silnie pobudzających stymulantów ograniczających apetyt tak abyś mógł  "naładować baterie" po trudnym treningu przy ujemnym bilansie kalorycznym.

Produkt zawiera również kwas korozylowy, który ma zwiększoną wrażliwość na insulinę i transportuje składniki odżywcze (kalorie) tam, gdzie są one najbardziej potrzebne, a więc do tkanki mięśniowej, zamiast odkładać je w tkance tłuszczowej. 1,3 DimethylButylamina zawarta w produkcie ma na celu zarówno stymulacją .

Nie ma nic skuteczniejszego (mniej lub bardziej legalnego ) co zapewni Ci zahamowanie apetytu i da energię na resztę dnia bez żadnych problemów. Matrix lipolityczny znajdujący się w produkcie, zawierający kofeinę, halostachinę, tyrozynę i ketony malinowe, jest w stanie wycisnąć nawet najbardziej "uparty" tłuszcz z obszarów trudnych do jego spalenia, pomagając w ten sposób uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę w dużo krótszym czasie.

Jeśli Twoim priorytetem jest naprawdę solidna rzeźba, to LipoRush jest właśnie dla Ciebie ! Ma to, czego potrzebujesz, aby przekształcić Twoje ciało i zapewnić niespotykaną dotychczas sportową sylwetkę! 

1. W celu zwiększenia poziomu energii zalecane jest przyjmowanie produktu na pusty żołądek.

2. Osoby wrażliwe na działanie stymulantów powinny przyjmować produkt z posiłkami.

3. Nie spożywać więcej niż jednej kapsułki w pojedynczej dawce

4. Stosując produkt podczas spalania tkanki tłuszczowej, najlepiej spożywać go rano na pusty żołądek, bezpośrednio przed treningiem aerobowym.

5. Maksymalnie zalecana dawka to 2 kapsułki dziennie.

6. Spożywanie produktu przed snem może powodować bezsenność.

Informacje o produkcie:

1 porcja – 1 kapsułka

1 butelka – 66 kapsułek

 

TESTO Monster:

Booster Testosteronu

TESTO Monster to produkt na który czekałeś! Ten naturalny suplement diety pomoże Ci w odzyskaniu wigoru! Specjalna formuła, przygotowana z myślą o najbardziej wybrednych, gwarantuje pełną satysfakcję!

Najważniejsze zalety TESTO Monster:

- naturalny booster testosteronu - ideal

cyklu kreatynowego

- szybki, efektywny i przede wszystkim naturalny wzrost poziomu testosteronu 

- podniesienie poziomu energii i spadek uczucia zmęczenia

- obniżenie wydzielania kortyzolu i ochrona przed katabolizmem

- ochrona przed działaniem estrogenu

Dlaczego TESTO Monster jest taki wyjątkowy? Tajemnica leży w specjalnie wyselekcjonowanych składnikach, które połączone ze sobą, daję niezapomniany efekt! Wyciąg z korzenia pokrzywy zwyczajnej pomocny jest przy problemach ze stawami; wspomaga również pracę nerek przy kłopotach z wydalaniem moczu oraz pozytywnie wpływa na układ oddechowy. Nasiona świerzbca właściwego, znanego jako fasola aksamitna, to kolejny istotny składnik produktu. Jest prekursorem dopaminy, której zadaniem jest wprawianie nas w pogodny nastrój; jest także powszechnie używany w medycynie naturalnej przy leczeniu choroby Parkinsona. Jedną z największych zalet Mucuna Pruriens Seed jest jego wpływ na wydzielanie hormonu wzrostu. Kolejny składnik obecny w TESO Monster to Głowienka pospolita, która obniża ciśnienie krwi oraz poziom cukru w krwiobiegu. Skutecznie wspomaga walkę ze złym cholesterolem, a liczne badania pokazują, że ma również właściwości anty-nowotworowe. Ostatni i najważniejszy komponent to NMDA (kwas N-metylo D-asparginowy). Rozpuszczalna w środowisku wodnym substancja pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu; natychmiast podnosi poziom testosteronu. Poza tym, stymuluje pracę składników odpowiedzialnych za działanie anaboliczne. Obecność kwasu D-asparaginowego zapewnia wzrost zarówno hormonu wzrostu jak i poziomu testosteronu. Jak widać, TESTO Monster to mieszanka wielu wartościowych składników. Produkt ten powinien stanowić podstawę dla osób szukających prawdziwego impulsu i pragnących doświadczyć czegoś więcej! 

ne wsparcie

Zalecane spożycie: jako suplement diety - 1 kapsułka TESTO Monster 3 razy dziennie z posiłkiem lub 2 kapsułki około-treningowo i jedną przed snem.  Nie zaleca się stosowanie produktu dłużej niż przez okres 4 tygodni. TESTO Monter może być stosowany jako naturalny suplement po cyklu. 

Informacje o produkcie:

1 porcja:1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 90   

STEN MONSTER 

Redukcja tłuszczu nigdy nie była tak prosta! Sten Monster to stosunkowo nowy preparat, który stworzyliśmy w celu walki z niechcianym tłuszczem i hardkorowego wzrostu wytrzymałości. Suplement pomaga również w rozbudowie suchej masy mięśniowej i przyspieszeniu regeneracji co sprawia, że jest idealnym produktem dla wszystkich osób dbających o kondycję fizyczną, niezależnie od uprawianej dziedziny sportu.

Jedna kapsułka Sten Monster zawiera 10 mg rewolucyjnego SARM-u (selektywnego modulatora receptora androgenowego) o nazwie Stenabolic lub SR9009. Jest to nowoczesny syntetyczny związek aktywujący α i β receptory REV-ERB. O jego wyjątkowości świadczy fakt, że dzięki ingerencji w ekspresję genów uczestniczących w metabolizmie lipidów oraz glukozy, wiąże się on z białkami, co działa na nie aktywizująco. SR9009 pozytywnie wpływa na zachodzące w Twoim ciele procesy metaboliczne powodując wzrost wydatkowania energetycznego, dając Ci hardkorowy zastrzyk siły! 

Zwiększa on nie tylko wydolność i wytrzymałość organizmu, ale też dba o utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej (w tym układu sercowo-naczyniowego oraz innych narządów). Sten Monster zwiększa również termogenezę, transport kwasów tłuszczowych do mięśni, zmniejsza cholesterol i nie tylko wspiera spalanie tłuszczu, ale też mocno wyhamowuje odkładanie się nowej tkanki tłuszczowej. Właśnie z tego powodu w Stanach Zjednoczonych często jest stosowany jako „magiczny lek” na otyłość! 

Sten Monster to prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o produkty wzmacniające anabolizm przy jednoczesnym wsparciu dla redukcji tkanki tłuszczowej. Pozwoli Ci on znacznie wydłużyć Twoje treningi cardio, hardkorowo wzmacniając wytrzymałość, zbudować suchą masę mięśniową, zredukować nadmiar tłuszczu dbając o kondycję nie tylko zdrowotną, ale także psychiczną. Jeśli właśnie tego szukasz, to nie czekaj, już teraz osiągnij sylwetkę, o której zawsze marzyłeś!

Kup Sten Monster, jeśli szukasz:

    - hardkorowego wzmocnienia wytrzymałości

    - optymalnego przyspieszenia Twojego metabolizmu

    - ogromnego zastrzyku energii,

    - szybkiego spalania zbędnego tłuszczu,

    - zwiększenia wydolności organizmu,

    - przyspieszenia regeneracji potreningowej,

    - zbudowania suchej masy mięśniowej,

    - utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej,

    - wzrostu libido,

    - poprawy samopoczucia.

Dawkowanie: 

1 kapsułka dwa razy dziennie z posiłkami dni treningowe i dni nie treningowe, zalecany cykl od 4 do 8 tygodni bez przerwy, cykl można powtórzyć po 4 tygodniach przerwy.

UWAGA: produkt jest dla osób od 18 lat.

NUTRITION FACTS:

Porcja – 1 kapsułka 

W opakowaniu: 60 kapsułek 

Stenabolic [SR9009]) 10mg**

Other ingredients: rice flour, magnesium stearate, gelatine

(DV) Daily value based on 2000 kcal diet

** Daily value not established 

Opinie (0)