Hardkorowa rzeźba

499,00 zł

Zestaw na rzeźbę

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

Produkty:

LipoRush

HGH Monster

Testo Monster

Opis produktów:

 

LipoRush:

UWAGA zestaw tylko dla facetow, dla kobiet polecam sam LipoRush - super rezultaty

Wyrzeźbiona sylwetka, którą zawodowi kulturyści osiągają na tygodnie przed zawodami, o której od dawna marzyłeś, jest w końcu  w Twoim zasięgu. Bez względu na to, czy jesteś na drodze do uzyskania profesjonalnej karty zawodniczej, czy po prostu pragniesz aby na widok Twojej szczupłej budowy ciała i "pociętych" mięśni, ludziom na plaży opadły z wrażenia szczęki, to jest to produkt właśnie dla Ciebie!

LipoRush, mający naukowe poparcie zwiększa zdolność do pozbywania się tkanki tłuszczowej, hamowania apetytu oraz zapewnia energię na cały dzień,  nawet po najbardziej wyczerpującym wysiłku fizycznym. Sercem produktu jest T2, bliski kuzyn T3, będący podstawową molekułą tarczycy odpowiedzialną za regulację metabolizmu. W przeszłości, T3 był  jedynym wyjściem do poprawy metabolizmu i walki z tkanką tłuszczową, ale szedł w parze z dwoma negatywnymi skutkami.

Po pierwsze, jednocześnie ze spalaniem tłuszczu, występowało palenie mięśni podczas wysiłku fizycznego. Drugim skutkiem ubocznym było postępujące hamowanie naturalnej produkcji tarczycy, co po pewnym czasie skutkowało w ponownym odkładaniu się tkanki tłuszczowej w organizmie.

T2 posiada wszystkie zalety T3 pozbawione wymienionych skutków ubocznych, co z kolei umożliwia łatwiejszą drogę do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zachowaniu tkanki szczupłej. Kiedy więc stosujesz LipoRush, organizm nie sprzeciwia się Twojemu wysiłkowi. 

Nawet najbardziej efektywne wsparcie dla metabolizmu nie poskutkuje, jeśli twój apetyt i poziom energii nie będą w pełni zbalansowane. Firma BurneikaSports zadbała o to, aby usprawnić działanie swojego produktu poprzez dodanie arsenału skutecznych leków zmniejszających apetyt i czynników lipolitycznych, które uwalniają tłuszcz z trudnych do "cięcia" miejsc oraz silnie pobudzających stymulantów ograniczających apetyt tak abyś mógł  "naładować baterie" po trudnym treningu przy ujemnym bilansie kalorycznym.

Produkt zawiera również kwas korozylowy, który ma zwiększoną wrażliwość na insulinę i transportuje składniki odżywcze (kalorie) tam, gdzie są one najbardziej potrzebne, a więc do tkanki mięśniowej, zamiast odkładać je w tkance tłuszczowej. 1,3 DimethylButylamina zawarta w produkcie ma na celu zarówno stymulacją .

Nie ma nic skuteczniejszego (mniej lub bardziej legalnego ) co zapewni Ci zahamowanie apetytu i da energię na resztę dnia bez żadnych problemów. Matrix lipolityczny znajdujący się w produkcie, zawierający kofeinę, halostachinę, tyrozynę i ketony malinowe, jest w stanie wycisnąć nawet najbardziej "uparty" tłuszcz z obszarów trudnych do jego spalenia, pomagając w ten sposób uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę w dużo krótszym czasie.

Jeśli Twoim priorytetem jest naprawdę solidna rzeźba, to LipoRush jest właśnie dla Ciebie ! Ma to, czego potrzebujesz, aby przekształcić Twoje ciało i zapewnić niespotykaną dotychczas sportową sylwetkę! 

1. W celu zwiększenia poziomu energii zalecane jest przyjmowanie produktu na pusty żołądek.

2. Osoby wrażliwe na działanie stymulantów powinny przyjmować produkt z posiłkami.

3. Nie spożywać więcej niż jednej kapsułki w pojedynczej dawce

4. Stosując produkt podczas spalania tkanki tłuszczowej, najlepiej spożywać go rano na pusty żołądek, bezpośrednio przed treningiem aerobowym.

5. Maksymalnie zalecana dawka to 2 kapsułki dziennie.

6. Spożywanie produktu przed snem może powodować bezsenność.

Informacje o produkcie:

1 porcja – 1 kapsułka

1 butelka – 66 kapsułek

 

HGH Monster:

HGH Monster to mega mieszanka, która przede wszystkim zwiększy poziom hormonu wzrostu w Twoim organizmie. Poza tym, produkt gwarantuje skuteczniejszą regenerację mięśni.

HGH - Human Growth Hormone, czyli hardcorowy hormon wzrostu, to produkt którego szukałeś ! Teraz dostępny w BurneikaSportsHGH Monster to mega mieszanka, która przede wszystkim zwiększy poziom hormonu wzrostu w Twoim organizmie. Poza tym, produkt gwarantuje skuteczniejszą regenerację mięśni. To nie koniec zalet HGH Monster - dzięki niemu przyspieszysz wzrost i naprawę tkanek mięśniowych, co jest niezwykle istotne przy budowaniu masy! Ostatnią ale nie mniej ważnym atutem produktu jest fakt, że zapewnia głęboki i spokojny sen, który odgrywa ważną rolę w trakcie cyklu!

Rekomendowane spożycie: 3 kapsułki około 30-60 minut przed snem. Najlepiej spożywać z posiłkiem bogatym w spore ilości białka i węglowodanów.

Informacje o produkcie:

1 porcja: 3 kapsułki

Ilość porcji w opakowaniu: 30

 

TESTO Monster:

Booster Testosteronu

TESTO Monster to produkt na który czekałeś! Ten naturalny suplement diety pomoże Ci w odzyskaniu wigoru! Specjalna formuła, przygotowana z myślą o najbardziej wybrednych, gwarantuje pełną satysfakcję!

Najważniejsze zalety TESTO Monster:

- naturalny booster testosteronu - ideal

cyklu kreatynowego

- szybki, efektywny i przede wszystkim naturalny wzrost poziomu testosteronu 

- podniesienie poziomu energii i spadek uczucia zmęczenia

- obniżenie wydzielania kortyzolu i ochrona przed katabolizmem

- ochrona przed działaniem estrogenu

Dlaczego TESTO Monster jest taki wyjątkowy? Tajemnica leży w specjalnie wyselekcjonowanych składnikach, które połączone ze sobą, daję niezapomniany efekt! Wyciąg z korzenia pokrzywy zwyczajnej pomocny jest przy problemach ze stawami; wspomaga również pracę nerek przy kłopotach z wydalaniem moczu oraz pozytywnie wpływa na układ oddechowy. Nasiona świerzbca właściwego, znanego jako fasola aksamitna, to kolejny istotny składnik produktu. Jest prekursorem dopaminy, której zadaniem jest wprawianie nas w pogodny nastrój; jest także powszechnie używany w medycynie naturalnej przy leczeniu choroby Parkinsona. Jedną z największych zalet Mucuna Pruriens Seed jest jego wpływ na wydzielanie hormonu wzrostu. Kolejny składnik obecny w TESO Monster to Głowienka pospolita, która obniża ciśnienie krwi oraz poziom cukru w krwiobiegu. Skutecznie wspomaga walkę ze złym cholesterolem, a liczne badania pokazują, że ma również właściwości anty-nowotworowe. Ostatni i najważniejszy komponent to NMDA (kwas N-metylo D-asparginowy). Rozpuszczalna w środowisku wodnym substancja pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu; natychmiast podnosi poziom testosteronu. Poza tym, stymuluje pracę składników odpowiedzialnych za działanie anaboliczne. Obecność kwasu D-asparaginowego zapewnia wzrost zarówno hormonu wzrostu jak i poziomu testosteronu. Jak widać, TESTO Monster to mieszanka wielu wartościowych składników. Produkt ten powinien stanowić podstawę dla osób szukających prawdziwego impulsu i pragnących doświadczyć czegoś więcej! 

ne wsparcie

Zalecane spożycie: jako suplement diety - 1 kapsułka TESTO Monster 3 razy dziennie z posiłkiem lub 2 kapsułki około-treningowo i jedną przed snem.  Nie zaleca się stosowanie produktu dłużej niż przez okres 4 tygodni. TESTO Monter może być stosowany jako naturalny suplement po cyklu. 

Informacje o produkcie:

1 porcja:1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 90   

Wiecej info o produktach w osobnych opisach na stronie.