Hardkorowa rzeźba

499,00 zł

Zestaw na rzeźbę

Obecnie brak na stanie


Specyficzne kody

Nowy
  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

Produkty:

LipoRush

HGH Monster

Testo Monster

Opis produktów:

 

LipoRush:

UWAGA zestaw tylko dla facetow, dla kobiet polecam sam LipoRush - super rezultaty

Wyrzeźbiona sylwetka, którą zawodowi kulturyści osiągają na tygodnie przed zawodami, o której od dawna marzyłeś, jest w końcu  w Twoim zasięgu. Bez względu na to, czy jesteś na drodze do uzyskania profesjonalnej karty zawodniczej, czy po prostu pragniesz aby na widok Twojej szczupłej budowy ciała i "pociętych" mięśni, ludziom na plaży opadły z wrażenia szczęki, to jest to produkt właśnie dla Ciebie!

LipoRush, mający naukowe poparcie zwiększa zdolność do pozbywania się tkanki tłuszczowej, hamowania apetytu oraz zapewnia energię na cały dzień,  nawet po najbardziej wyczerpującym wysiłku fizycznym. Sercem produktu jest T2, bliski kuzyn T3, będący podstawową molekułą tarczycy odpowiedzialną za regulację metabolizmu. W przeszłości, T3 był  jedynym wyjściem do poprawy metabolizmu i walki z tkanką tłuszczową, ale szedł w parze z dwoma negatywnymi skutkami.

Po pierwsze, jednocześnie ze spalaniem tłuszczu, występowało palenie mięśni podczas wysiłku fizycznego. Drugim skutkiem ubocznym było postępujące hamowanie naturalnej produkcji tarczycy, co po pewnym czasie skutkowało w ponownym odkładaniu się tkanki tłuszczowej w organizmie.

T2 posiada wszystkie zalety T3 pozbawione wymienionych skutków ubocznych, co z kolei umożliwia łatwiejszą drogę do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zachowaniu tkanki szczupłej. Kiedy więc stosujesz LipoRush, organizm nie sprzeciwia się Twojemu wysiłkowi. 

Nawet najbardziej efektywne wsparcie dla metabolizmu nie poskutkuje, jeśli twój apetyt i poziom energii nie będą w pełni zbalansowane. Firma BurneikaSports zadbała o to, aby usprawnić działanie swojego produktu poprzez dodanie arsenału skutecznych leków zmniejszających apetyt i czynników lipolitycznych, które uwalniają tłuszcz z trudnych do "cięcia" miejsc oraz silnie pobudzających stymulantów ograniczających apetyt tak abyś mógł  "naładować baterie" po trudnym treningu przy ujemnym bilansie kalorycznym.

Produkt zawiera również kwas korozylowy, który ma zwiększoną wrażliwość na insulinę i transportuje składniki odżywcze (kalorie) tam, gdzie są one najbardziej potrzebne, a więc do tkanki mięśniowej, zamiast odkładać je w tkance tłuszczowej. 1,3 DimethylButylamina zawarta w produkcie ma na celu zarówno stymulacją .

Nie ma nic skuteczniejszego (mniej lub bardziej legalnego ) co zapewni Ci zahamowanie apetytu i da energię na resztę dnia bez żadnych problemów. Matrix lipolityczny znajdujący się w produkcie, zawierający kofeinę, halostachinę, tyrozynę i ketony malinowe, jest w stanie wycisnąć nawet najbardziej "uparty" tłuszcz z obszarów trudnych do jego spalenia, pomagając w ten sposób uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę w dużo krótszym czasie.

Jeśli Twoim priorytetem jest naprawdę solidna rzeźba, to LipoRush jest właśnie dla Ciebie ! Ma to, czego potrzebujesz, aby przekształcić Twoje ciało i zapewnić niespotykaną dotychczas sportową sylwetkę! 

1. W celu zwiększenia poziomu energii zalecane jest przyjmowanie produktu na pusty żołądek.

2. Osoby wrażliwe na działanie stymulantów powinny przyjmować produkt z posiłkami.

3. Nie spożywać więcej niż jednej kapsułki w pojedynczej dawce

4. Stosując produkt podczas spalania tkanki tłuszczowej, najlepiej spożywać go rano na pusty żołądek, bezpośrednio przed treningiem aerobowym.

5. Maksymalnie zalecana dawka to 2 kapsułki dziennie.

6. Spożywanie produktu przed snem może powodować bezsenność.

Informacje o produkcie:

1 porcja – 1 kapsułka

1 butelka – 66 kapsułek

HGH Monster

Każdy doświadczony kulturysta wie, jak dużą rolę w budowaniu hardkorowej masy mięśniowej odgrywa hormon wzrostu (HGH, ang. human growth hormone). HGH Monster jest jednym z najsilniejszych dostępnych na rynku stymulatorów hormonu wzrostu, którego celem jest takie pobudzenie organizmu, aby ten naturalnie wydzielał jak największą ilość tej substancji. Oczekujesz szybkiego wzrostu suchej masy mięśniowej, połączonej z przyspieszoną regeneracją organizmu po treningu oraz zapewnienia spokojnego i głębokiego snu? HGH Monster to mieszanka przeznaczona właśnie dla Ciebie!

Kluczem do odpowiedniego działania naszego suplementu jest dobór najlepszych dostępnych na rynku składników w odpowiednich proporcjach. Jedna kapsułka HGH Monster zawiera aż 2250 mg proszku. Znajdziecie tu ekstrakt z L-Dopa, który jest dosyć mało znanym na polskim rynku bezpośrednim prekursorem dopaminy. Jest także produktem niezbędnym do wytwarzania noradrenaliny i adrenaliny, dodatkowo przyczyniając się do podwyższenia poziomu testosteronu i LH. Pikamilon powstały z połączenia GABA oraz witaminy B3 reguluje funkcjonowanie układu nerwowego, zwiększa produkcję hormonu wzrostu, wzmacnia układ odpornościowy, a także sprzyja odbudowie włókien mięśniowych uszkodzonych podczas treningu, redukuje niepokój oraz zapewnia poprawienie jakości snu. 

Pozostałe ekstrakty z: miechunki rozdętej, ziół z liści lancetowatych, kurkumy, lukrecji gładkiej, bakopa moniera, korzenia waleriany i wąkrotki azjatyckiej stanowią świetne naturalne uzupełnienie składu i przyczyniają się do wzmocnienia organizmu podczas nawet najbardziej hardkorowych treningów, dodatkowo wzmacniają wyrzut hormonu wzrostu, przyspieszają regenerację i wspierają budowanie beztłuszczowej sylwetki i masy mięśniowej.

Jak widzisz HGH Monster to nie towar dla słabiaków. To suplement przeznaczony dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą, a w połączeniu z hardkorowymi treningami pozwolą Ci na osiągnięcie sylwetki marzeń, której inni będą Ci zazdrościć.

Kup HGH Monster, jeśli szukasz:

    - hardkorowego zwiększenia poziomu testosteronu,

    - przyspieszonej regeneracji mięśni,

    - wspomagania redukcji zbędnego tłuszczu,

    - szybszego wzrostu i naprawy tkanki mięśniowej,

    - poprawy jakości snu,

    - zatrzymania w organizmie jonów wapnia i fosforu,

    - znacznej poprawy nastroju i koncentracji.

Sposób dawkowania: 3 kapsułki na noc z ostatnim posiłkiem codziennie. Zalecany cykl od 4 do 12 tygodni bez przerwy. 

Supplement Facts: 

  • Porcja: 3 kapsułki
  • W opakowaniu: 30 porcji, 90 kapsułek

Zawartość jednej kapsułki

Procentowa dzienna wartość

Mieszanka HGH Monster

Pikamilon

Ekstrakt z L-Dopa

Ekstrakt z miechunki rozdętej

Ekstrakt z ziół z liści lancetowatych

Ekstrakt z kurkumy

Ekstrakt z lukrecji gładkiej

Ekstrakt z bakopa moniera

Ekstrakt z korzenia waleriany

Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej

2250mg

*

 

TESTO Monster:

Booster Testosteronu

TESTO Monster to produkt na który czekałeś! Ten naturalny suplement diety pomoże Ci w odzyskaniu wigoru! Specjalna formuła, przygotowana z myślą o najbardziej wybrednych, gwarantuje pełną satysfakcję!

Najważniejsze zalety TESTO Monster:

- naturalny booster testosteronu - ideal

cyklu kreatynowego

- szybki, efektywny i przede wszystkim naturalny wzrost poziomu testosteronu 

- podniesienie poziomu energii i spadek uczucia zmęczenia

- obniżenie wydzielania kortyzolu i ochrona przed katabolizmem

- ochrona przed działaniem estrogenu

Dlaczego TESTO Monster jest taki wyjątkowy? Tajemnica leży w specjalnie wyselekcjonowanych składnikach, które połączone ze sobą, daję niezapomniany efekt! Wyciąg z korzenia pokrzywy zwyczajnej pomocny jest przy problemach ze stawami; wspomaga również pracę nerek przy kłopotach z wydalaniem moczu oraz pozytywnie wpływa na układ oddechowy. Nasiona świerzbca właściwego, znanego jako fasola aksamitna, to kolejny istotny składnik produktu. Jest prekursorem dopaminy, której zadaniem jest wprawianie nas w pogodny nastrój; jest także powszechnie używany w medycynie naturalnej przy leczeniu choroby Parkinsona. Jedną z największych zalet Mucuna Pruriens Seed jest jego wpływ na wydzielanie hormonu wzrostu. Kolejny składnik obecny w TESO Monster to Głowienka pospolita, która obniża ciśnienie krwi oraz poziom cukru w krwiobiegu. Skutecznie wspomaga walkę ze złym cholesterolem, a liczne badania pokazują, że ma również właściwości anty-nowotworowe. Ostatni i najważniejszy komponent to NMDA (kwas N-metylo D-asparginowy). Rozpuszczalna w środowisku wodnym substancja pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną organizmu; natychmiast podnosi poziom testosteronu. Poza tym, stymuluje pracę składników odpowiedzialnych za działanie anaboliczne. Obecność kwasu D-asparaginowego zapewnia wzrost zarówno hormonu wzrostu jak i poziomu testosteronu. Jak widać, TESTO Monster to mieszanka wielu wartościowych składników. Produkt ten powinien stanowić podstawę dla osób szukających prawdziwego impulsu i pragnących doświadczyć czegoś więcej! 

ne wsparcie

Zalecane spożycie: jako suplement diety - 1 kapsułka TESTO Monster 3 razy dziennie z posiłkiem lub 2 kapsułki około-treningowo i jedną przed snem.  Nie zaleca się stosowanie produktu

Opinie (0)