OSTA MONSTER

279,00 zł

Osta Monster(SARM) 60kaps - do budowania suchej masy mięsniowej

Dostępny w magazynie

47 Przedmioty

Specyficzne kody

  • Punkty Rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

OSTA MONSTER

Hardkorowy przyrost masy mięśniowej? Jest! Znaczne zwiększenie siły? Jest! Przyspieszona redukcja tłuszczu? Jest! Brzmi jak opis działania kolejnego nielegalnego środka anabolicznego? Tak, jednak nie o steroidach tu mowa, a o OSTA Monster, najbardziej anabolicznym produkcie z grupy SARM-ów (selektywnych modulatorów receptora androgenowego), który zapewni Ci hardkorowe przyrosty suchej masy mięśniowej, bez potrzeby stosowania terapii pocyklowej. Uzyskaj podobny poziom anabolizmu bez stosowania testosteronu.

Za moc OSTA Monster w 100% odpowiada jeden składnik, ale za to jaki! Mowa o Ostarynie (nazywanej też MK-2866, Enobosarm, GTx-024 oraz S-22), której skład chemiczny wygląda tak ((2S)-3-(4-cyanophenoxy)-N-[4-cyano-3-(trifluoromethyl)phenyl]-2-hydroxy-2-methylpropanamide). Wykazuje ona hardkorowe działanie anaboliczne, jednak dzięki swojej unikalnej budowie, w przeciwieństwie do sterydów nie konwertuje do DHT i estrogenów. Oznacza to, że nie przyspiesza łysienia, nie powoduje ginekomastii, wyprysków skórnych, przerostu prostaty oraz nie sprzyja gromadzeniu tłuszczu w typowych dla kobiet miejscach. 

Jak dowodzą najnowsze badania, ostaryna zawarta w OSTA Monster to gwarancja wzrostu siły, przyrostu masy mięśniowej, redukcji tkanki tłuszczowej, wspomagania produkcji kolagenu (regeneracja stawów, kości, ścięgien) bez negatywnego wpływu na Twoje libido! Dodatkowo jej działanie nie ma wpływu na poziom insuliny, obniża stężenie glukozy na czczo i zmniejsza poziom insulooodporności, co w konsekwencji zmniejsza ryzyko wystąpienia cukrzycy typu 2! Dodatkowo zmniejsza stężenie cholesterolu całkowitego i HDL oraz triglicerydów, dzięki czemu chroni Cię przed ryzykiem wystąpienia chorób układu krążenia. 

OSTA Monster, jeśli szukasz:

    - hardkorowego zwiększenia siły,

    - przyspieszenia budowy suchej masy mięśniowej,

    - silnej aktywacji procesów anabolicznych,

    - poprawy gęstości oraz docięcia mięśni,

    - nieocenionego wzmocnienia swoich stawów i kości,

    - redukcji poziomu glukozy w organizmie,

    - braku potrzeby stosowania terapii pocyklowej,

    - skutecznego obniżenia poziomu SHBG.

UWAGA: produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów badawczych. 

Porcja – 1 kapsułka 

W opakowaniu: 60 kapsułek 

Zawartość jednej kapsułki

Procentowa dzienna wartość

MK-2866/Ostarine

(2s)-3-(4-cyjanofenoksy)-N-[4-cyjano-3-(trifluorometylo)fenylo]-2-hydroksy-2-metylopropanamid)

10mg

*

Opinie (0)