MYO MONSTER

239,00 zł

Sucha masa mięśniowa

Obecnie brak na stanie


Specyficzne kody

Nowy produkt
  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

MYO MONSTER 

Na rynku pojawił się nowy król SARM-ów i jest to Myo Monster! To najnowszy i jednocześnie jeden z najbardziej skutecznych środków na przyrost suchej masy mięśniowej! Dzięki swoim unikalnym właściwościom pozwoli Ci on na wzrost mięśni ponad Twój limit genetyczny. Chcesz zbudować rewelacyjną rozbudowaną sylwetkę bez grama zbędnego tłuszczu? Zastanawiasz się jak to możliwe? Nie ma lipy, już wszystko tłumaczę!

Myo Monster powstał na bazie jednego z najnowszych odkryć w dziedzinie medycyny. Chodzi konkretnie o 17α,20E)-17,20-[(1-methoxyethylidene)bis-(oxy)]-3-oxo-19-norpregna-4,20-diene-21-carboxylic acid methyl ester nazywane skrótowo YK-11, który jest sercem naszego suplementu. Co jest tak niezwykłego w YK-11? Przypisuje się go powszechnie do SARM-ów, czyli selektywnych modulatorów receptora androgenowego i wykazuje on podobne działanie z jedną ogromną przewagą. Dzięki oryginalnej budowie, umożliwia on zachodzenie procesu miogenezy, co pośrednio wpływa na blokowanie wydzielania Miostatyny, która jest pewnego rodzaju ogranicznikiem rozwoju mięśni. Dzięki temu, stosując Myo Monster, jesteś w stanie rozbudować mięśnie ponad Twój limit genetyczny! Oprócz tego działa on jak typowe SARM-y, wzmacniając procesy anaboliczne (silniej niż testosteron) zarówno na mięśnie jak też tkankę kostną, przyspieszając regenerację i wspierając utratę zbędnej tkanki tłuszczowej. To prawdopodobnie najbardziej hardkorowy legalnie dostępny środek na rynku!

Dzięki Myo Monster w niedługim czasie jesteś w stanie zbudować wspaniałą przypakowaną, ale jednocześnie pozbawioną tłuszczu sylwetkę. Przyspieszysz także swoją regenerację, ochronisz i wzmocnisz kościec i przekroczysz swoje limity genetyczne, bijąc kolejne rekordy! Jeśli taki jest twój cel, to nie czekaj i już dziś kup Myo Monster — hardkorowy suplement od Hardkorowego Koksa!

Kup Myo Monster, jeśli szukasz:

   - silniejszego od testosteronu działania anabolicznego!

   - hardkorowego wzrostu siły,

   - produktu pozwalającego uzyskać idealną sylwetkę,

   - przyrostu suchej masy mięśniowej,

   - unikalnego suplementu hamującego aktywność miostatyny,

   - redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej,

   - bezpiecznego środka, który nie spowoduje przerostu prostaty czy wypadania włosów,

   - przyspieszonej regeneracji,

   - ochrony i wzmocnienia układu kostnego,

   - legalnego i pewnego suplementu.

Dawkowanie: 

1 kapsułka dwa razy dziennie z posiłkami dni treningowe i dni nie treningowe, zalecany cykl od 4 do 8 tygodni bez przerwy, cykl można powtórzyć po 4 tygodniach przerwy.

UWAGA: produkt jest dla osób od 18 lat.

NUTRITION FACTS:

Porcja – 1 kapsułka 

W opakowaniu: 60 kapsułek 

In one portion  % daily value

Yk- 11             5mg**

Other ingredients: rice flour, magnesium stearate, gelatine

(DV) Daily value based on 2000 kcal diet

** Daily value not established 

Opinie (0)