ANDA MONSTER

299,00 zł

SARM, Siła, Sucha masa mięśniowa 

Obecnie brak na stanie


Specyficzne kody

Nowy
  • Punkty Rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

ANDA MONSTER 

Chciałbyś zwiększyć ilość suchej masy mięśniowej przy jednoczesnym zmniejszeniu objętości tkanki tłuszczowej? Jesteś sportowcem z dyscypliny, w której ważna jest waga startowa, duża masa mięśniowa albo hardkorowe wcięcie? Chcesz dodatkowo zadbać o swoje kości poprzez ich ochronę, wzmocnienie, przyspieszenie regeneracji i zmniejszenie ryzyka złamań? Najwyraźniej potrzebujesz Anda Monster.

Andaryna zawarta w kapsułkach Anda Monster skrótowo nazywana jest GTx-007, S4 lub nieco przydługo S-3-(4-acetylamino-phenoxy)-2-hydroxy-2-methyl-N-(4-nitro-3-trifluoromethyl-phenyl)-propionamide). To dosyć nowy środek z grupy SARM-ów (selektywnych modulatorów receptora androgenowego), który jest na tyle uniwersalny, że można go stosować niezależnie od tego, czy robimy masę, czy rzeźbę. Dlaczego? Badania jasno udowadniają, że powoduje on hardkorowy wzrost siły, duży przyrost wysokiej jakościowo masy mięśniowej, ale też szybkiej utraty zbędnej tkanki tłuszczowej! 

Gdyby tego było mało, wykazuje on silny wpływ na wybrane receptory, dzięki czemu działaniem anabolicznym przypomina testosteron, jednak przy zdecydowanym ograniczeniu negatywnych efektów androgennych. Anda Monster dzięki zawartej w nim Andarynie nie tylko przyspiesza syntezę białek w mięśniach, ale także w przeciwieństwie do sterydów anabolicznych nie ma negatywnego wpływu na serce, nie podwyższa cholesterolu, wykazuje niską retencję wody w organizmie, nie zwiększa estronegów i nie wykazuje zwiększonego toksycznego oddziaływania na wątrobę.

Anda Monster 

    - hardkorowego działania anabolicznego,

    - bezpiecznej alternatywy dla nielegalnych środków z czarnego rynku,

    - pompy, o której zawsze marzyłeś,

    - szybkiego przyrostu wysokiej jakości masy mięśniowej,

    - znacznego wzrostu siły,

    - szybkiej redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej,

    - zmniejszenia retencji wody w organizmie,

    - wzmocnienia i dodatkowej ochrony kości,

    - środka bezpiecznego dla wątroby.

UWAGA: produkt jest przeznaczony wyłącznie do celów badawczych. 

Porcja – 1 kapsułka 

W opakowaniu: 90 kapsułek 

Andarine (S-4) 25mg**

Other ingredients: rice flour, magnesium stearate, gelatine

Opinie (0)