LGD MONSTER

279,00 zł

SARM, Wzrost siły | Sucha masa mięśniowa 

Dostępny w magazynie

118 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy
  • Punkty Rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis! Tylko w Polsce.

LGD MOSTER

Robienie hardkorowej masy to wyzwanie dla prawdziwych koksów. Utarło się już dobrze znane powiedzenie o tym, że na sucho to nawet trawa nie rośnie. Oczywiście nie jest to do końca prawda, jednak skoro można znacznie przyspieszyć wzrost i jakość, to czemu się ograniczać? Budując swoją wymarzoną sylwetkę nie musimy od razu sięgać po sterydy, skoro możemy skorzystać z jednego z najmocniejszych dostępnych na rynku legalnych anabolików - LGD Monster! Dzięki niemu w krótkim czasie zbudujesz suchą masę mięśniową, poczujesz hardkorowy zastrzyk siły i wzmocnisz potreningową regenerację!

Na moc LGD Monster składa się związek o nazwie zawiera 4-((R)-2-((R)-2,2,2-trifluoro-1-hydroxyethyl)pyrrolidin-1-yl)-2-trifluoroMethyl)benzonitrile, w skrócie Ligandrol lub  LGD-4033. Jest to SARM (z ang. selective androgen receptor modulator), czyli selektywny modulator receptora androgenowego. W działaniu nie przypomina on klasycznych sterydów anabolicznych, jednak przynosi oczekiwany zbliżony efekt anaboliczny, bez typowych dla anabolików skutków ubocznych polegających choćby na zwiększonej produkcji estrogenu, czy powodującego wypadanie włosów DHT. LGD Monster dzięki zawartemu w nim LGD-4033 znacząco przyspiesza wzrost i regenerację tkanki mięśniowej a także daje potężny zastrzyk siły. Dodatkowo stosowanie LGD Monster prowadzi on do szybkiej i zauważalnej utraty niechcianej tkanki tłuszczowej. 

Dodam jeszcze, że udowodniono naukowo iż chroni on i zapewnia zachowanie odpowiedniej struktury tkanek łącznych (stawy, ścięgna, kości) nawet podczas najbardziej hardkorowych treningów. W przeciwieństwie do popularnych nielegalnych środków anabolicznych nie wymaga odbloku, podczas stosowania nie dochodzi do retencji wody w organizmie, nie powoduje wahań nastroju, przerostu prostaty, wyprysków na skórze czy ginekomastii. 

Z LGD Monster zbudujesz w krótkim czasie hardkorową masę mięśniową, polepszysz wyniki siłowe, pozbędziesz się zbędnego tłuszczu i wznocznisz kościec. Życie jest za krótkie aby być małym, bądź wielki z LGD Monster!

Kup LGD Monster, jeśli szukasz:

    - silnego działania anabolicznego,

    - szybkiej budowy masy mięśniowej,

    - hardkorowego wzrostu siły,

    - zauważalnego nabicia mięśni,

    - sprawnej redukcji tłuszczu,

    - alternatywy dla sterydów anabolicznych,

    - dodatkowego działania antykatabolicznego,

    - braku aromatyzacji do estrogenów,

    - konkretnej ochrony kości, stawów i ścięgien.

Dawkowanie: 

1 kapsułka dwa razy dziennie z posiłkami dni treningowe i dni nie treningowe, zalecany cykl od 4 do 8 tygodni bez przerwy, cykl można powtórzyć po 4 tygodniach przerwy. Po cyklu zalecany odblok PCT  Monster ( Burneika Sports).

UWAGA: produkt jest dla osób od 18 lat.

NUTRITION FACTS:

Porcja – 1 kapsułka 

W opakowaniu: 90 kapsułek 

LGD-4033 -7.5mg**

Other ingredients: rice flour, magnesium stearate, gelatine

(DV) Daily value based on 2000 kcal diet

** Daily value not established 

Opinie (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Dobry produkt

Już po pierwszym tygodniu stosowania LGD przełamałem stagnację siłową będąc na deficycie kalorycznym. Przez pierwsze 3 tygodnie mocno poprawione samopoczucie i libido. W miarę postępowania redukcji zwiększało się uczucie zmęczenia ale progres siłowy utrzymany plus 1 cm w bicku doszedł. Obsługa jak najbardziej na plus. Teraz testuje PCT.