LAXO MONSTER

219,00 zł

SARM, Ulepsza synteze białek, zwiększa poziom energii

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

LAXO MOSTER 

Czy wiesz, że możesz hardkorowo przyspieszyć proces biosyntezy białek mięśniowych w sposób zupełnie legalny i bezpieczny? Laxo Monster wykazuje działanie zbliżone do zaawansowanych środków anaboliczno-androgennych, jednocześnie nie ingerując w Twoją gospodarkę hormonalną, co sprawia, że jest zdecydowanie bezpieczniejszy w porównaniu do sterydów, czy prohormonów. Zwiększenie syntezy białek o 200%, szybszy przyrost masy mięśniowej, znaczący wzrost siły, zwiększenie wytrzymałości fizycznej czy szybsze spalanie tkanki tłuszczowej to tylko niektóre z zalet stosowania Laxo Monster!

Suplement ten zawiera wysokie stężenie (25mg w kapsułce) Laksogeniny (5-alfa-hydroksy-laksogeniny). Ze względu na dość problematyczną syntezę, jest to stosunkowo mało popularny związek pochodzenia roślinnego, wyizolowanego z rośliny Smilax Sieboldii (pochodzącej z Chin i Japonii) z rodziny kolcoroślowatych. Dzięki niemu Laxo Monster wpływa na znaczne zwiększenie siły oraz przyspieszenie wzrostu masy mięśniowej. Wzmacnia także wytrzymałość fizyczną, pozwalając na utrzymanie wyższej efektywności nawet podczas najbardziej morderczych treningów, dodatkowo wspomagając kontrolowanie optymalnego poziomu glukozy w organizmie. To jednak nie wszystko! 

Laksogenina zawarta w Laxo Monster wykazuje właściwości przeciwzapalne, poprawia samopoczucie oraz podkręca libido. Ponadto zwiększa apetyt, jednocześnie nie wpływając negatywnie na poziom tkanki tłuszczowej, co oznacza, że pomaga w utrzymaniu wysokiego bilansu kalorycznego i budowy masy mięśniowej bez jednoczesnego zalewania tłuszczem! 

Jeśli potrzebujesz dodatkowego bodźca do wzrostu, odczuwasz stagnację, chciałbyś odzyskać energię, siłę i przyspieszyć wzrost beztłuszczowej tkanki mięśniowej, to LAXO Monster jest zdecydowanie dla Ciebie! 

Kup Laxo Monster, jeśli szukasz:

    - zwiększenia syntezy protein o 200%!

    - silnej stymulacji anabolizmu mięśniowego,

    - wzrostu wytrzymałości nawet podczas hardkorowych treningów,

    - zdecydowanego zwiększenia siły,

    - poprawy samopoczucia i podkręcenia libido,

    - zwiększenia tempa redukcji tkanki tłuszczowej,

    - poprawy apetytu.

Dawkowanie: 

1 kapsułka dwa razy dziennie z posiłkami dni treningowe i dni nie treningowe, zalecany cykl od 4 do 8 tygodni bez przerwy, cykl można powtórzyć po 4 tygodniach przerwy. 

UWAGA: produkt jest dla osób od 18 lat.

NUTRITION FACTS:

Porcja – 1 kapsułka 

W opakowaniu: 60 kapsułek 

Laxogenine (S-4) 25mg**

Other ingredients: rice flour, magnesium stearate, gelatine

(DV) Daily value based on 2000 kcal diet

** Daily value not established