HGH MONSTER

269,00 zł

HGH Monster to mega mieszanka, która przede wszystkim zwiększy poziom hormonu wzrostu w Twoim organizmie. Poza tym, produkt gwarantuje skuteczniejszą regenerację mięśni.

Dostępny w magazynie

200 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy
  • Punkty Rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

HGH Monster

Każdy doświadczony kulturysta wie, jak dużą rolę w budowaniu hardkorowej masy mięśniowej odgrywa hormon wzrostu (HGH, ang. human growth hormone). HGH Monster jest jednym z najsilniejszych dostępnych na rynku stymulatorów hormonu wzrostu, którego celem jest takie pobudzenie organizmu, aby ten naturalnie wydzielał jak największą ilość tej substancji. Oczekujesz szybkiego wzrostu suchej masy mięśniowej, połączonej z przyspieszoną regeneracją organizmu po treningu oraz zapewnienia spokojnego i głębokiego snu? HGH Monster to mieszanka przeznaczona właśnie dla Ciebie!

Kluczem do odpowiedniego działania naszego suplementu jest dobór najlepszych dostępnych na rynku składników w odpowiednich proporcjach. Jedna kapsułka HGH Monster zawiera aż 2250 mg proszku. Znajdziecie tu ekstrakt z L-Dopa, który jest dosyć mało znanym na polskim rynku bezpośrednim prekursorem dopaminy. Jest także produktem niezbędnym do wytwarzania noradrenaliny i adrenaliny, dodatkowo przyczyniając się do podwyższenia poziomu testosteronu i LH. Pikamilon powstały z połączenia GABA oraz witaminy B3 reguluje funkcjonowanie układu nerwowego, zwiększa produkcję hormonu wzrostu, wzmacnia układ odpornościowy, a także sprzyja odbudowie włókien mięśniowych uszkodzonych podczas treningu, redukuje niepokój oraz zapewnia poprawienie jakości snu. 

Pozostałe ekstrakty z: miechunki rozdętej, ziół z liści lancetowatych, kurkumy, lukrecji gładkiej, bakopa moniera, korzenia waleriany i wąkrotki azjatyckiej stanowią świetne naturalne uzupełnienie składu i przyczyniają się do wzmocnienia organizmu podczas nawet najbardziej hardkorowych treningów, dodatkowo wzmacniają wyrzut hormonu wzrostu, przyspieszają regenerację i wspierają budowanie beztłuszczowej sylwetki i masy mięśniowej.

Jak widzisz HGH Monster to nie towar dla słabiaków. To suplement przeznaczony dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą, a w połączeniu z hardkorowymi treningami pozwolą Ci na osiągnięcie sylwetki marzeń, której inni będą Ci zazdrościć.

Kup HGH Monster, jeśli szukasz:

    - hardkorowego zwiększenia poziomu testosteronu,

    - przyspieszonej regeneracji mięśni,

    - wspomagania redukcji zbędnego tłuszczu,

    - szybszego wzrostu i naprawy tkanki mięśniowej,

    - poprawy jakości snu,

    - zatrzymania w organizmie jonów wapnia i fosforu,

    - znacznej poprawy nastroju i koncentracji.

Sposób dawkowania: 3 kapsułki na noc z ostatnim posiłkiem codziennie. Zalecany cykl od 4 do 12 tygodni bez przerwy. 

Supplement Facts: 

  • Porcja: 3 kapsułki
  • W opakowaniu: 30 porcji, 90 kapsułek

Zawartość jednej kapsułki

Procentowa dzienna wartość

Mieszanka HGH Monster

Pikamilon

Ekstrakt z L-Dopa

Ekstrakt z miechunki rozdętej

Ekstrakt z ziół z liści lancetowatych

Ekstrakt z kurkumy

Ekstrakt z lukrecji gładkiej

Ekstrakt z bakopa moniera

Ekstrakt z korzenia waleriany

Ekstrakt z wąkrotki azjatyckiej

2250mg

*

Opinie (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Hgh

Świetny produkt 💪

Zweryfikowany zakup

HGH

HGH ŚWIETNY PRODUKT