PCT MONSTER

179,00 zł

Hardkorowy odblok po cyklu, podnosi poziom testosteronu i obniża poziom estrogenu. NOWA FORMUŁA.

Dostępny w magazynie

27 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy
 • Punkty Rabatowe

 • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

PCT MONSTER


PCT Monster to hardkorowy booster testosteronu stworzony w celu utrzymania jak najlepszych efektów, maksymalizacji działania anabolicznego i androgennego organizmu i jednoczesnego minimalizowania skutków ubocznych typowych dla cyklu. Wspomaga on nie tylko stronę fizyczną, ale także psychiczną, wspierając zachowanie dobrego samopoczucia psychicznego, eliminując pojawiające się wahania nastroju a także przeciwdziałając stresowi. Wszystko to dzięki specjalnie dobranej i precyzyjnie przetestowanej recepturze stworzonej we współpracy z amerykańskimi naukowcami. 

Na jakość PCT Monster wpływają trzy najważniejsze związki które zawiera. Pierwszym z nich jest ADT (1,4,6-Androstatrien-3,17-dione), który jest jednym z najsilniejszych inhibitorów hamujących biosyntezę estrogenów. Podnosi on poziom produkcji testosteronu nawet o 300%, zmniejsza poziom estrogenu, ma wpływ na poprawę składu i estetyki całego ciała, wspiera redukcję tkanki tłuszczowej, zwiększa siłę, regenerację i wzrost masy mięśniowej a do tego znacząco poprawia libido! Drugim składnikiem suplementu jest opatentowana nowatorska formuła Argenex-D która stanowi oryginalne połączenie argininy i kwasu D-asparginowego. Największe koksy wiedzą, że te dwa aminokwasy pozytywnie wpływają na zwiększenie produkcji tlenku azotu, wytwarzanie się testosteronu w organizmie (steroidogenezę) a także korzystnie wpływają na zwiększenie koncentracji. 

Trzecim fundamentem PCT Monster jest wyciąg z niezastąpionych owoców niepokalanka pospolitego (Vitex agnus-castus L.) pochodzącego z rejonu Morza Śródziemnego. Stymuluje on w zaawansowany sposób selektywnie receptory dopaminergiczne D2 w komórkach laktotropowych przysadki mózgowej, co wpływa na spadek poziomu prolaktyny, stymulację produkcje testosteronu oraz hormonu wzrostu. To idealne uzupełnienie dla suplementu którego zadaniem jest dbanie o szybki powrót do właściwego działania organizmu po cyklu. Dodatkowo badania udowadniają, że składniki niepokalanka wykazują działanie przeciwnowotworowe.

Biorąc to wszystko pod uwagę, PCT Monster można polecić jako niemal idealny produkt do stosowania po cyklu, wspierający regenerację organizmu i szybki powrót do pełnej sprawności i równowagi zarówno hormonalnej jak i psychicznej. Zmaksymalizuj hardkorowe działanie anaboliczne i androgenne organizmu i dopełnij swój cykl przy pomocy PCT Monster, a nigdy nie użyjesz innego środka do odbloku.

Kup PCT Monster, jeśli szukasz:

    - wsparcia dla swojego organizmu po odbytym cyklu,

    - znacznego zwiększenia poziomu testosteronu,

    - legalnego środka do odbloku,

    - zmniejszenia poziomu estrogenów,

    - obniżenia poziomu prolaktyny,

    - znacznej poprawy nastroju i samopoczucia,

    - zmniejszenia poziomu kortyzolu,

    - poprawy libido,

    - zmniejszenia retencji wody.

Sposób dawkowania

Tydzień 1-2 stosować 2 kapsułki rano z posiłkiem i 2 kapsułki wieczorem z posiłkiem. Tydzień 3-4 stosować 1 kapsułka rano z posiłkiem i 1 kapsułka wieczorem z posiłkiem. Lub jak w tablice przykładowej poniżej.

Przykładowy cykl

Tydzień

123

4

5

6

7

8

9

Muscle Test

1 x 1

2 x 1

2 x 1

2 x 1

1 x 1

-

-

-

-

PCT Monster

-

-

-

-

2 x 2

2 x 2

2 x 1

2 x 1

1 x 1

Supplement Facts:

 • W opakowaniu: 90 kapsułek  


 •  

  Amount per serving

  Percent daily value

  1,4,6-androstatriene-3,17-dione, N-Methyl- D-Aspartic Acid, Cactus Vitex

  435 mg

  *

  Other ingredients: rice powder, magnesium stearate, gelatin (capsule)

  * Percent daily values not established

Opinie (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Szok

Nie sądziłem, że będzie takie dobre. Polecam.