ANABOLIC CREA

139,00 zł

Miks kreatynowy + amino kwasy

Dostępny w magazynie

308 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy produkt
  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

ANABOLIC CREA

Zwykły monohydrat kreatyny to już przeszłość, czas na Anabolic Crea! Dla najlepszego efektu anabolicznego, naukowcy ze stanów stworzyli dla mnie specjalny miks kreatynowy, zawierający aż 5 najlepszych form kreatyny. To najbardziej hardkorowy stack kreatynowy na rynku! Szybszy przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, zastrzyk siły i poprawa wytrzymałości gwarantowane! Ten towar zrobi koksa nawet z największego chuderlaka!

Dlaczego Anabolic Crea to najlepszy matrix kreatynowy na rynku? Bo ma unikatowy skład zawierający same najbardziej skuteczne formy kreatyn, z których korzystają największe koksy z całego świata! Ma formy kreatyn których nie znajdziesz w tanich suplementach. Anabolic Crea powoduje szybkie wysycenie mięśni kreatyną w momentach, kiedy organizm najbardziej tego potrzebuje, czyli po przebudzeniu, w trakcie treningu i zaraz po nim, skutecznie stopując katabolizm. Zobaczysz, że regeneracja nigdy nie przychodziła tak szybko!

Hardkorowa amerykańska receptura sprawia, że cząsteczki kreatyny uwalniane są stopniowo, przez co nie jest ona marnowana i nie przemienia się w kreatyninę. W Anabolic Crea nie znajdziesz też żadnych wypełniaczy, a najwyższej jakości skład oznacza idealną rozpuszczalność i najlepsze efekty. Nie ma lipy! Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki treningowe i zbudować wielkie mięśnie, to jest to produkt właśnie dla Ciebie. 

Kup Anabolic Crea, jeśli szukasz:

    - dużego wzrostu energii,

    - dobrej pompy,

    - znacznej poprawy wyników,

    - szybszej regeneracji po treningu,

    - większego skupienia podczas treningu,

    - osiągnięcia lepszej sylwetki.

Dawkowania:  1 miarka 10 minut przed treningiem z szklanka wody

 w dni nie treningowe 1 miarka od samego rana

 

SUPPLEMENT FACTS

1 porcja - łyżka

Porcji w opakowaniu: 30

W opakowaniu 270g

Smak: jagody leśne 

 

Creatine Anabolic Complex 5000mg

X

Creatine Hcl

X

Tri Creatine Malate

X

Creatine Ethyl Ester

X

Creatine AKG 2:1

X

Creatyne Anhydrous

X

Opinie (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Anabolic Crea - siła, wytrzymałość, skupienie

Stwierdzenia z opisu: zastrzyk siły, poprawa wytrzymałości, skupienie na treningu, idealnie opisują reakcję organizmu na Anabolic Crea. Z tym miksem kreatynowym nie ma mowy o zamulaniu na treningu, nie można się doczekać kolejnych serii!!!