Muscle Test

229,00 zł

Hardkorowa sucha masa mięśniowa Niesamowita sila Duże rezultaty po 4 tygodniowym cyklu

Obecnie brak na stanie


Specyficzne kody

Nowy produkt
  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

MUSCLE TEST

Muscle Test to hardkorowy legalny anabolik, który przyspiesza syntezę białek, co znacząco wpływa na zwiększenie siły i objętości mięśni! Chcesz być największym koksem na siłowni? Pomoże Ci w tym zaawansowana formuła stworzona przez amerykańskich naukowców, która sprawia, że Muscle Test ma działanie anaboliczne wielokrotnie wyższe niż testosteron, zwiększając Twoją wytrzymałość, siłę, koncentrację, libido, ale też utratę zbędnego tłuszczu i wcięcie! Nie ma lipy!

Dlaczego efekty są aż tak dobre? Jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach, czyli użytych składnikach i ich właściwie dobranej proporcji. Trzon Muscle Test stanowią 17-dimetylo-5a-androstano-3-jedno-3.3-Azyny i 2a,3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-olu. Pod pierwszą nazwą kryje się Dymethazine (DMZ), jest to pochodna DHT, która jak udowadniają badania, wykazuje dwa razy mocniejsze działanie anaboliczne i zbliżone działanie androgenne w porównaniu do testosteronu! W krótkim czasie wpływa na budowę dobrej jakości mięśni, zwiększenie siły, maksymalną pompę i zmniejszenie wody podskórnej. Co ważne, nie aromatyzuje on do estrogenów, dzięki czemu pozwala na osiągnięcie najlepszego wcięcia i twardego wyglądu mięśni.

Drugi ze składników to w skrócie Epistanol (EPI) to marzenie każdego sportowca. Ten hardkorowo silny związek anaboliczny przyspiesza syntezę białek, co wpływa na maksymalne zwiększenie siły, wielkość mięśni i szybszą regenerację! Ze względu na brak oddziaływania na kobiece hormony, nazywany jest związkiem antyestrogenowym, więc nie powoduje ginekomastii. W połączeniu z zawartymi w nim fosfolipidami i miksem witaminowym tworzy to środek doskonały!

Wybierz Muscle Test, jeśli zależy Ci na w pełni legalnym i przebadanym środku o działaniu zbliżonym do tych funkcjonujących na czarnym rynku. Jest to jeden z najbezpieczniejszych prohormonów, który hardkorowo zwiększy Twoją siłę, pompę, regenerację, koncentracje i sprawi, że urośniesz szybciej, niż myślisz! Wybierz Muscle Test a Zobaczysz, że z Muscle Test nie ma lipy a treningi to sama przyjemność!

Kup Muscle Test, jeśli szukasz:

    - hardkorowego środka anaboliczno-androgennego,

    - szybkiego wzrostu siły i mięśni,

    - zwiększonego uczucia pompy,

    - działania antykatabolicznego,

    - szybszej utraty zbędnego tłuszczu,

    - maksymalnej wcinki w trudno dostępnych miejscach,

    - znacznej poprawy libido.

  1. Produkt zawsze należy brać z posiłkami 1 kapsułka naraz.
  2. Cykl zalecany 4 tygodniowy lub maksymalnie do 8 tygodni biorąc 2 kapsułki dziennie.
  3. Po cyklu zalecany jest odblok z PCT Monster na 4 tygodnie.
  4. Produkt nie jest rekomendowany dla kobiet lub mężczyzn poniżej 18 roku życia.

Przykładowy cykl:

Tydzień

1 2 3

4

5

6

7

8

9

Muscle Test

1 x 1

2 x 1

2 x 1

2 x 1

1 x 1

-

-

-

-

PCT Monster

-

-

-

-

2 x 2

2 x 2

2 x 1

2 x 1

1 x 1

Supplement Facts:

  • Porcja : 1 kapsułka
  • W opakowaniu : 56 kapsułek 

Zawartość jednej kapsułki

Procentowa dzienna wartość

17-dimethyl-5a-androstan-3-one-3.3′-azine (17b-OH-2a) 2a,3a-epithio-17a-methyl-5a-androstan-17b-ol Phospholipid MatrixThiamine

410mg

*

Thiamine

10mg

667%

Riboflavin

10mg

588%

Witamina B3 (niacinamide) 

50mg

250%

Witamina B12 (methylcobalamin)

10 mcg

167%

Witamina E (d-alpha tocopherol succinate ) 

15 UI

50%

Inne składniki: rice powder, silicon dioxide, magnesium stearate, gelatin (capsule)

Opinie (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Dobry produkt

Produkt bardzo dobry. W cztery tygodnie dźwignąłem na klatę +20 kg więcej. Siła naprawdę wystrzeliła do góry. Masa gdzieś w okolicy +3 kg. Brałem razem z HGH MONSTER i ANABOLIC CREA. Naprawdę kolejny raz się nie zawiodłem na marce Burneika. Koksu czekamy na więcej nowych produktów.

Całkiem dobre ale...

Po tym produkcie przyszło mi około 7kg masy, nogi robiłem bardzo rzadko ale pewnego razu pod prysznicem zauważyłem że nawet łydki mi napuchły, byłem ładnie nabity, masa utrzymywała się prawie rok do momentu aż zacząłem pić alkohol. Produkt godny uwagi ale można spodziewać się lekkiego kotła w organizmie, back pumpów, problemów z zaśnięciem, podwyższonego ciśnienia itp. Ostatecznie polecam ale warto się zaznajomić z efektami i konsekwencjami jakie może za sobą nieść użycie tego produktu. Raczej nie dla amatorów.

Zweryfikowany zakup

MUSCLE TEST EKSTRA

MUSCLE TEST ŚWIETNY PRODUKT<br /> BRAŁEM JUŻ NIE RAZ EFEKTY SUPER<br /> SILA POSZŁA TAK ZE NA SAME NOGI BRAŁEM 600KG<br /> <br /> POZDRAWIAM ROBERT KAMIL