SOMA MONSTER

€80.00

SARM, Wzrost GHRH

In stock

92 Items

Specific References

New
  • Bonus Points

  • Delivery within 3-5 business days

SOMA MONSTER 

Każdy hardkorowy kulturysta wie, że hormon wzrostu utrzymany na odpowiednio wysokim poziomie to gwarancja dobrych treningów, wzrostu siły, rozbudowy tkanki mięśniowej i rozwoju sylwetki. Właśnie dla takich osób, wspólnie z amerykańskimi naukowcami stworzyliśmy Soma Monster, który ma silne działanie anaboliczne, przy jednoczesnym (potwierdzonym wieloma badaniami) działaniu antykatabolicznym. To jeden z najskuteczniejszych legalnych środków powodujących znaczny wzrost GH-RH, czyli hormonu wzrostu!

Jedna kapsułka tego hardkorowego środka zawiera 15 mg MK-677 nazywanego także Ibutamorenem. Działa on w sposób podobny do greliny, zwiększając stężenie hormonu wzrostu oraz insulinopodobnego czynnika wzrostu 1 (IGF-1), przy jednoczesnym redukowaniu poziomu kortyzolu w organizmie (w przeciwieństwie do greliny, która go zwiększa)! Co ważne, środek ten nie zmienia stężeń prolaktyny i   hormonu luteinizującego (LH). Do tego wykazuje on bardzo dobrą bioprzyswajalność i wysoką stabilność, które zawdzięcza wysokiej odporności na rozkład w kontakcie z kwaśnym środowiskiem układu pokarmowego. Z tych powodów Soma Monster jest jedną z najlepszych alternatyw dla nielegalnych środków dostępnych na czarnym rynku podwyższających hormon wzrostu.

Dzięki anaboliczno-antykatabolicznym właściwościom Soma Monster stwarzasz idealne warunki dla rozwoju tkanki mięśniowej oraz wzmocnienia kośćca. Poczuj znaczny wzrost siły, przyspiesz swoją regenerację, ochroń mięśnie przed rozpadem, wspomóż utratę nadmiaru tkanki tłuszczowej i wyeksponuj detale swojej dociętej sylwetki. Nie ma lipy, Soma Monster zrobi z Ciebie prawdziwego hardkora!

Kup Soma Monster, jeśli szukasz:

    - silnego działania anabolicznego,

    - znacznego przyrostu siły,

    - hardkorowego rozwoju tkanki mięśniowej,

    - skutecznego narzędzia które hamuje katabolizm,

    - szybkiej utraty zbędnej tkanki tłuszczowej,

    - poprawy wytrzymałości kośćca,

    - przyspieszonej regeneracji organizmu,

    - obniżenia stężenia kortyzolu,

    - maksymalnego wcięcia.

Dawkowanie: 

1 kapsułka dwa razy dziennie z posiłkami dni treningowe i dni nie treningowe, zalecany cykl od 4 do 12 tygodni bez przerwy, cykl można powtórzyć po 4 tygodniach przerwy.

UWAGA: produkt jest dla osób od 18 lat.

NUTRITION FACTS:

Porcja – 1 kapsułka 

W opakowaniu: 90 kapsułek 

MK-677 Mesylate-15mg**

Other ingredients: rice flour, magnesium stearate, gelatine

(DV) Daily value based on 2000 kcal diet

** Daily value not established 

Reviews (0)