STACK OF DETOKS + BURN FOR WOMAN

€69.50

€64.50

 • Sale

Out-of-Stock


Specific References

 • Bonus Points

 • Delivery within 3-5 business days

Spalacz Lipo Girl i Detox Her Cleanse zrobi szybka robote zgubic wage przez 2 tygodni.

Lipo Girl 

Jeśli udało Ci się dotrzeć na tę stronę, to na pewno jesteś zdecydowaną kobietą, która wie, czego chce i potrafi to osiągnąć! Właśnie dla Ciebie razem z Amerykańskimi naukowcami stworzyliśmy produkt na miarę Twoich oczekiwań. Lipo Girl to jeden z najlepszy z dostępnych na rynku suplementów dla kobiet, który pozwoli Ci szybko i bezboleśnie spalić zbędną tkankę tłuszczową! Hardkorowo podkręca Twój metabolizm, zmniejsza łaknienie i uwalnia ukryte pokłady energii, które pozwolą Ci na prowadzenie tak samo zaawansowanych treningów przy jednoczesnym ograniczeniu spożywanych kalorii!

Aby w pełni uwolnić Twoją kobiecą moc, w jednej kapsułce Lipo Girl zawarliśmy aż 500 mg unikalnej mieszanki, którą nazwaliśmy Extreme Thermo Matrix. Jest to naprawdę ekstremalne połączenie, którego sercem jest wysokiej jakości wyciąg z zielonej herbaty, który jest idealnym przeciwutleniaczem i substancją pomagającą spalić Twoją tkankę tłuszczową, Dodatkowo zawiera on naturalnego pochodzenia kofeinę, co wpływa na zwiększenie energii podczas treningu, jak i w trakcie całego dnia. Nasiona orzechów drzewa Kola wraz z ekstraktem z ostrokrzewu paragwajskiego, pomarańczy, kory wierzbowej, śliwki liczi, kapsaicyny, mniszka lekarskiego i pozostałych składników Lipo Girl dostarczają niezbędnych witamin i minerałów, działają pobudzająco, podkręcają metabolizm, zmniejszają apetyt, wzmagając jednocześnie aktywność psychiczną, jak i ruchową.

Lipo Girl to suplement, który nie tylko pomoże Ci w ograniczeniu apetytu, podkręcaniu metabolizmu i termogenezy, co ostatecznie pomoże CI zrzucić zbędne kilogramy, ale zadba również o Twój dobry nastrój i samopoczucie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Uwaga, Lipo Girl to produkt jedynie dla kobiet, które wiedzą czego chcą!

Kup Lipo Girl, jeśli szukasz:

   - suplementu, dzięki któremu uzyskasz wymarzoną sylwetkę!

   - zaawansowanego spalacza tłuszczu,

   - zwiększenia możliwości wysiłkowych,

   - mocnego podkręcenia Twojego metabolizmu,

   - zmniejszenia poczucia głodu,

   - hardkorowego zastrzyku energii,

   - poprawy nastroju i samopoczucia,

   - wyraźnego wzrostu koncentracji.

Sposób dawkowania: 1 kapsułka rano na czczo ze szklanka wody lub BCAA Monster. Jeśli działanie będzie za mocne brac z posiłkiem. Po tygodniu stosowania można zwiekszyć do dwóch kapsułek dziennie, druga stosować po 6 godzinach od pierwszej. Uwaga: nigdy nie brać więcej jak 1 kapsułke na raz.Supplement Facts:

 • Porcja: 1 kapsułka 
 • W opakowaniu: 60 kapsułek

       Extreme thermo matrix 500mg

 • *Green Tea Extract ,  1,3,7-Trimethylxanthine Caffeine Anhydrous, Kola Nut seeds,Yerba Mate Extract, Orange Extract(Octopamine, N-Methyltyramine,Tyramine, Hordenine) , While Willow Bark,B-Pheneythylamine HCI, Guarana (seeds)    

  Lychee Fruit Extract, Capsaicin (fruit), Ginger Root, N-Acetyl-L-Tyrosine, Dandelion Root 

  Other Ingredients: Gelatin, Dextrose, Di Basic CalciumPhosphate, Stearic Acid, Magnesium Stearate, TitaniumDioxide, FD&C Yellow

HER CLEANSE

 • KOMPLETNY 14-DNIOWY ŚRODEK OCZYSZCZAJĄCY I DETOKSYKUJĄCY
  -wspiera odchudzanie 
  -wspomaga zdrowie jelit
  -wspomaga szczuplejszą talię 
  Her Cleanse to nasz produkt do oczyszczania i detoksykacji całego ciała, zaprojektowany w celu wspomagania zdrowego układu trawiennego, zapobiegania wzdęciom i gromadzeniu się gazów, wspierania ogólnego stanu zdrowia i poprawy poziomu energii od wewnątrz.
   
  HER CLEANSE w połączeniu z regularnymi ćwiczeniami i zdrową dietą ma na celu wsparcie:
   
  -naturalnej zdolności organizmu do eliminowania toksyn
  -zmniejszenia dyskomfortu związanego z nagromadzonymi toksynami i odpadami
  -prawidłowo funkcjonującego układu trawiennego 
  -zmniejszenia ilości wzdęć i gazów
   
  Jesteśmy dumni z jakości produktu i gwarantujemy, że każda partia Her Cleanse jest produkowana zgodnie z surowymi standardami kontroli jakości. Każda partia jest testowana pod kątem braku potencjalnie szkodliwych poziomów jakichkolwiek zanieczyszczeń (metali, PCB, dioksyn, rtęci, metali ciężkich i innych szkodliwych zanieczyszczeń).
  1 opakowanie - 60 kapsułek , 1 porcja ( 2kapsułki )

Reviews (0)