Książka

39,00 zł

Historia życia Roberta

Dostępny w magazynie

9 Przedmioty

Specyficzne kody

Nowy
  • Punkty Rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

”Jak masz jakieś marzenia, to muszą być tak wielkie, że gdy przekażesz je swojej rodzinie, przyjaciołom, czy znajomym i nie powiedzą, że jesteś szalony, to znaczy, że Twoje marzenia są za małe. Trzeba mierzyć wysoko, bo niebo nie ma limitów!” 

Robert Burneika, znany szerzej w świecie Internetu jako Hardkorowy Koksu jest człowiekiem, którego raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Kulturysta, strongman, przedsiębiorca, zawodnik MMA i zwycięzca wielu prestiżowych zawodów na skalę światową, właściciel ogromnych, ponad 60-centymetrowych bicepsów. Znany i lubiany ze względu na styl swoich barwnych wypowiedzi, stał się motywacją i inspiracją dla wielu młodych ludzi. Kim jednak naprawdę jest ten ogromny zawodnik o gołębim sercu? Dzięki tej książce poznacie go na nowo. 

Jest to w ciekawy sposób opisana droga człowieka, pochodzącego z małej Litewskiej wioski, której nie sposób znaleźć nawet w Wikipedii. Podążając za marzeniami, trafił on na najważniejsze sceny świata, gdzie konkurował z największymi zawodnikami stąpającymi po ziemi. Ta biografia jest dowodem konsekwencji, uporu i determinacji w drodze na szczyt. Udowadnia, że jeżeli czegoś naprawdę chcemy, to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. 

Możecie spodziewać się wielu inspirujących historii, daleko idących wniosków na temat otaczającego nas świata oraz motywujących słów. Nie zabraknie również klasycznych stejków, kanapeczkek, czy rzucania mięsem, ale o tym dowiecie się już z lektury pt. „Nie ma lipy!".

Opinie (0)