STEN MONSTER

230,00 zł

199,00 zł

  • Wyprzedaż

SARM,Wzrost libido | Silny spalacz tłuszczu

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Darmowa wysyłka

STEN MONSTER 

Redukcja tłuszczu nigdy nie była tak prosta! Sten Monster to stosunkowo nowy preparat, który stworzyliśmy w celu walki z niechcianym tłuszczem i hardkorowego wzrostu wytrzymałości. Suplement pomaga również w rozbudowie suchej masy mięśniowej i przyspieszeniu regeneracji co sprawia, że jest idealnym produktem dla wszystkich osób dbających o kondycję fizyczną, niezależnie od uprawianej dziedziny sportu.

Jedna kapsułka Sten Monster zawiera 10 mg rewolucyjnego SARM-u (selektywnego modulatora receptora androgenowego) o nazwie Stenabolic lub SR9009. Jest to nowoczesny syntetyczny związek aktywujący α i β receptory REV-ERB. O jego wyjątkowości świadczy fakt, że dzięki ingerencji w ekspresję genów uczestniczących w metabolizmie lipidów oraz glukozy, wiąże się on z białkami, co działa na nie aktywizująco. SR9009 pozytywnie wpływa na zachodzące w Twoim ciele procesy metaboliczne powodując wzrost wydatkowania energetycznego, dając Ci hardkorowy zastrzyk siły! 

Zwiększa on nie tylko wydolność i wytrzymałość organizmu, ale też dba o utrzymanie dobrej kondycji zdrowotnej (w tym układu sercowo-naczyniowego oraz innych narządów). Sten Monster zwiększa również termogenezę, transport kwasów tłuszczowych do mięśni, zmniejsza cholesterol i nie tylko wspiera spalanie tłuszczu, ale też mocno wyhamowuje odkładanie się nowej tkanki tłuszczowej. Właśnie z tego powodu w Stanach Zjednoczonych często jest stosowany jako „magiczny lek” na otyłość! 

Sten Monster to prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o produkty wzmacniające anabolizm przy jednoczesnym wsparciu dla redukcji tkanki tłuszczowej. Pozwoli Ci on znacznie wydłużyć Twoje treningi cardio, hardkorowo wzmacniając wytrzymałość, zbudować suchą masę mięśniową, zredukować nadmiar tłuszczu dbając o kondycję nie tylko zdrowotną, ale także psychiczną. Jeśli właśnie tego szukasz, to nie czekaj, już teraz osiągnij sylwetkę, o której zawsze marzyłeś!

Kup Sten Monster, jeśli szukasz:

    - hardkorowego wzmocnienia wytrzymałości

    - optymalnego przyspieszenia Twojego metabolizmu

    - ogromnego zastrzyku energii,

    - szybkiego spalania zbędnego tłuszczu,

    - zwiększenia wydolności organizmu,

    - przyspieszenia regeneracji potreningowej,

    - zbudowania suchej masy mięśniowej,

    - utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej,

    - wzrostu libido,

    - poprawy samopoczucia.