Fat Blaster

99,00 zł

Krem do spalania tkanki tłuszczowej

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Przy zamówieniu powyżej 500zł, wysyłka gratis!

FAT BLASTER 

Praktycznie każda kobieta na świecie ma mniejszy lub większy problem z cellulitem, czyli nierówną, pofałdowaną powierzchnią skóry. Problem ten spędza sen z powiek wielu kobietom niezależnie od wieku. Fat Blaster powstał w celu walki z cellulitem, szczególnie tym najmocniej dającym się we znaki, pojawiającym się w okolicach brzucha, ud, pośladków i ramion. Zredukuj widoczny cellulit, spal zbędną tkankę tłuszczową, skoryguj kształt brzucha, ud i pośladków, maksymalnie nawodnij skórę i nadaj jej młodszy wygląd!

W 100% naturalny skład Fat Blastera, to wynik wielu miesięcy precyzyjnych badań przeprowadzanych wraz z Amerykańskimi naukowcami. Oryginalne połączenie naturalnych składników takich jak kapsaicyna, aminofilina, kofeina czy johimbina hardkorowo wspomaga pozbycie się cellulitu z najbardziej wrażliwych miejsc. Z kolei olej z nasion słonecznika pełni funkcję odżywczą, natłuszczającą i działa przeciwzapalnie. Sól sodowa kwasu lewulinowego, kwas cytrynowy i sól sodu kwasu anyżowego stabilizują pH skóry oraz wykazują wysoką skuteczność mikrobiologiczną, zmniejszając ryzyko rozwoju infekcji o podłożu bakteryjnym. Reszta składników użytych w Fat Blasterze wspiera redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej z najtrudniejszych miejsc, działa na skórę tonizująco, wygładza ją, ujędrnia, oczyszcza i napręża. Podobnego działania prawdopodobnie nie wykazuje żaden inny spalacz tłuszczu dostępny w formie kremu!

Walcz razem z Fat Blasterem z nagromadzonym tłuszczem, wygraj nierówną walkę z cellulitem, spraw, że Twoja skóra będzie wyglądać zdrowiej i młodziej, a Ty znowu poczujesz się piękna!

Kup Fat Blaster, jeśli szukasz:

    - w 100% naturalnego środka do spalania zbędnej tkanki tłuszczowej,

    - głębokiego nawodnienia skóry,

    - zmniejszenia objaw cellulitu,

    - poprawy wyglądu i elastyczności skóry.

    - oczyszczenia organizmu z wody i toksyn,

    - sposobu na skorygowanie kształtu brzucha, ud i pośladków,

    - środka który sprawi, że Twoja skóra znów będzie wyglądać młodo,