Lipo Girl

149,00 zł

Spalacz tłuszczu dla Kobiet

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Darmowa wysyłka

Lipo Girl 

Spalacz dla kobiet:

-wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, nasilając proces lipolizy

-wykazuje działanie antyoksydacyjne

-ogranicza kumulowanie wody podskórnej

-zwiększa termogenezę i metabolizm organizmu

Lipo Girl to idealne rozwiązanie dla kobiet, których celem jest utrata zbędnej tkanki tłuszczowej! Naturalne składniki zawarte w produkcie tworzą z niego efektywną kombinację, która zabije Twój tłuszcz! Lipo Girl pomaga rozkręcić metabolizm, kontroluje Twój apetyt, a także zwiększa pokłady energii - to czego Ci potrzeba aby stać się smukłą i wysportowaną. Unikalna kombinacja wszystkich składników to pierwszy krok do lepszego samopoczucia i sylwetki, a dodając do tego odpowiedni wysiłek fizyczny, zauważysz efekty, o których mogłaś tylko pomarzyć! Dzięki Lipo Girl, osiągnięcie celu to tylko kwestia czasu!

Dawkowanie:

Bierz 1 kapsułkę z rana, najlepiej na pusty żołądek. Kolejna kapsułka od 6 do 8 godzin później również na pusty żołądek lub z posiłkiem. W związku z silnym działaniem produktu, nie zaleca się stosowanie więcej niż jednej kapsułki w przedziale 24 godzin, podczas pierwszych 3-5 dni suplementacji. Nie przekraczać sugerowanej dawki dziennej!

Lipo Girl firmy BurneikaSports nie jest polecany osobom poniżej 21 roku życia. Nie stosować w trakcie ciąży lub okresu karmienia. W trakcie przyjmowania produktu, nie stosować go w połączeniu z synefryną, kofeiną lub innym składnikiem oddziałującym bezpośrednio na hormon tarczycy! Należy również kontrolować spożycie kawy, napojów gazowanych oraz innych suplementów diety, głównie takich o zbliżonym działaniu. W przypadku problemów zdrowotnych, takich jak: problemy z sercem, wątrobą, nerkami lub tarczycą, komplikacje psychiczne, problemy urologiczne, cukrzyca, wysokie ciśnienie, arytmia serca, stany migrenowe, powiększona prostata, jaskra, należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym przed użyciem produktu! Natychmiast przerwać jego stosowanie w przypadku wystąpienia drgawek lub przyspieszonej pracy serca.

Podane informacje nie podlegają ocenie Agencji ds. Leków i Żywności. Produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie.

Informacje o produkcie:

Porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki:

Extreme Thermo Matrix: 500mg

* Ekstrakt z zielonej herbaty, Kofeina bezwodna, Nasiona orzechów drzewa Kola, Ekstrakt Yerba Mate, Ekstrakt z pomarańczy (oktopamina, n-metylotyramina, tyramina, hordenina), Ekstrakt z kory wierzbowej, Beta-fenyloetyloamina HCL, Guarana (nasiona)

Ekstrakt ze śliwki Liczi, Kapsaicyna (owoc), Korzeń imbiru, N-Acetylo-L-Tyrozyna, Korzeń mniszka lekarskiego

Pozostałe składniki: Żelatyna, Dekstroza, Fosforan dwuwapnia, Kwas stearynowy, Stearynian magnezu, Dwutlenek tytanu, Barwniki