Lipo Girl

149,00 zł

Spalacz tłuszczu dla Kobiet

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Darmowa wysyłka

Lipo Girl 

Jeśli udało Ci się dotrzeć na tę stronę, to na pewno jesteś zdecydowaną kobietą, która wie, czego chce i potrafi to osiągnąć! Właśnie dla Ciebie razem z Amerykańskimi naukowcami stworzyliśmy produkt na miarę Twoich oczekiwań. Lipo Girl to jeden z najlepszy z dostępnych na rynku suplementów dla kobiet, który pozwoli Ci szybko i bezboleśnie spalić zbędną tkankę tłuszczową! Hardkorowo podkręca Twój metabolizm, zmniejsza łaknienie i uwalnia ukryte pokłady energii, które pozwolą Ci na prowadzenie tak samo zaawansowanych treningów przy jednoczesnym ograniczeniu spożywanych kalorii!

Aby w pełni uwolnić Twoją kobiecą moc, w jednej kapsułce Lipo Girl zawarliśmy aż 500 mg unikalnej mieszanki, którą nazwaliśmy Extreme Thermo Matrix. Jest to naprawdę ekstremalne połączenie, którego sercem jest wysokiej jakości wyciąg z zielonej herbaty, który jest idealnym przeciwutleniaczem i substancją pomagającą spalić Twoją tkankę tłuszczową, Dodatkowo zawiera on naturalnego pochodzenia kofeinę, co wpływa na zwiększenie energii podczas treningu, jak i w trakcie całego dnia. Nasiona orzechów drzewa Kola wraz z ekstraktem z ostrokrzewu paragwajskiego, pomarańczy, kory wierzbowej, śliwki liczi, kapsaicyny, mniszka lekarskiego i pozostałych składników Lipo Girl dostarczają niezbędnych witamin i minerałów, działają pobudzająco, podkręcają metabolizm, zmniejszają apetyt, wzmagając jednocześnie aktywność psychiczną, jak i ruchową.

Lipo Girl to suplement, który nie tylko pomoże Ci w ograniczeniu apetytu, podkręcaniu metabolizmu i termogenezy, co ostatecznie pomoże CI zrzucić zbędne kilogramy, ale zadba również o Twój dobry nastrój i samopoczucie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Uwaga, Lipo Girl to produkt jedynie dla kobiet, które wiedzą czego chcą!

Kup Lipo Girl, jeśli szukasz:

   - suplementu, dzięki któremu uzyskasz wymarzoną sylwetkę!

   - zaawansowanego spalacza tłuszczu,

   - zwiększenia możliwości wysiłkowych,

   - mocnego podkręcenia Twojego metabolizmu,

   - zmniejszenia poczucia głodu,

   - hardkorowego zastrzyku energii,

   - poprawy nastroju i samopoczucia,

   - wyraźnego wzrostu koncentracji.