ANABOLIC CREA

129,00 zł

Miks kreatynowy + amino kwasy

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Darmowa wysyłka

ANABOLIC CREA

Zwykły monohydrat kreatyny to już przeszłość, czas na Anabolic Crea! Dla najlepszego efektu anabolicznego, naukowcy ze stanów stworzyli dla mnie specjalny miks kreatynowy, zawierający aż 5 najlepszych form kreatyny. To najbardziej hardkorowy stack kreatynowy na rynku! Szybszy przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej, zastrzyk siły i poprawa wytrzymałości gwarantowane! Ten towar zrobi koksa nawet z największego chuderlaka!

Dlaczego Anabolic Crea to najlepszy matrix kreatynowy na rynku? Bo ma unikatowy skład zawierający same najbardziej skuteczne formy kreatyn, z których korzystają największe koksy z całego świata! Ma formy kreatyn których nie znajdziesz w tanich suplementach. Anabolic Crea powoduje szybkie wysycenie mięśni kreatyną w momentach, kiedy organizm najbardziej tego potrzebuje, czyli po przebudzeniu, w trakcie treningu i zaraz po nim, skutecznie stopując katabolizm. Zobaczysz, że regeneracja nigdy nie przychodziła tak szybko!

Hardkorowa amerykańska receptura sprawia, że cząsteczki kreatyny uwalniane są stopniowo, przez co nie jest ona marnowana i nie przemienia się w kreatyninę. W Anabolic Crea nie znajdziesz też żadnych wypełniaczy, a najwyższej jakości skład oznacza idealną rozpuszczalność i najlepsze efekty. Nie ma lipy! Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki treningowe i zbudować wielkie mięśnie, to jest to produkt właśnie dla Ciebie. 

Kup Anabolic Crea, jeśli szukasz:

    - dużego wzrostu energii,

    - dobrej pompy,

    - znacznej poprawy wyników,

    - szybszej regeneracji po treningu,

    - większego skupienia podczas treningu,

    - osiągnięcia lepszej sylwetki.

Dawkowania:  1 miarka 10 minut przed treningiem z szklanka wody

 w dni nie treningowe 1 miarka od samego rana

 

SUPPLEMENT FACTS

1 porcja - łyżka

Porcji w opakowaniu: 30

W opakowaniu 270g

Smak: zielone jabłko

 

Creatine Anabolic Complex 5000mg

X

Creatine Hcl

X

Tri Creatine Malate

X

Creatine Ethyl Ester

X

Creatine AKG 2:1

X

Creatyne Anhydrous

X