Hyper Pump

179,00 zł

Najmocniejszy stymulant przedtreningowy o jakim marzyłeś! Hardcorowy produkt tylko dla hardcorowych graczy! Jeśli szukasz prawdziwej pompy lub potrzebujesz zwiększonej dawki energii - ten środek jest właśnie dla Ciebie!!! Hyper Pump to idealny stymulant dla wymagających!

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Darmowa wysyłka

Hyper Pump

Hyper Pump to przedtreningówka, na którą długo czekałeś! Produkt jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich hardcorowych graczy!

Z Hyper Pump nie musisz martwić się o potreningowe załamanie, a więc to co często towarzyszy Ci po innych tego typu produktach.

Dodatkowo, Hyper Pump to gwarancja skupienia i motywacji podczas hardcorowego treningu! Lepsze czucie mięśni jest odczuwane już po pierwszej dawce, dzięki czemu natychmiast zaczniesz marzyć o kolejnym treningu! Niesamowita "pompa", któej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Kolejną zaletą produktu jest gwarancja dobrego samopoczucia po skończonej jednostce treningowej - Hyper Pump uwalnia swoją energię podczas treningu, a nie po nim! Hyper Pump i jego unikalny smak to produkt, który musi być w zasięg twojej ręki!

Zalecane użycie Hyper Pump: 

W celu zmaksymalizowania poziomu potencji: zaleca się rozpocząć dawkowanie od 1/2 miarki, aby sprawdzić tolerancję na działanie preparatu. 

Jako suplement diety: początkowa dawka to 1 miarka. Preparat należy wymieszać w minimum 120 ml wody, do 40 minut przed treningiem.Po sprawdzeniu indywidualnej tolerancji, można stosować 2 miarki, również do 40 minut przed zaplanowanym wysiłkiem fizycznym. 

 

NIE PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DZIENNEJ DAWKI!

Uwaga: Nie stosować z innymi suplementami diety o podobnym działaniu, farmaceutykami oraz pożywieniem stanowiącym rodzaj stymulantu. Przed połączeniem preparatu z innymi produktami, uważnie przeczytaj zawarte informacje. 

INFORMACJE: Preparat nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18-tego roku życia. Nie zażywaj produktu jeśli jesteś w ciąży lub w okresie karmienia. Osoby dodatkowo spożywające kofeinę mogą być narażone na niepożądane problemy sercowo-naczyniowe. Wrażliwi na działanie kofeiny powinni skonsultować swoją decyzję o stosowaniu Hyper Pump z lekarzem. W przypadku przedawkowania, należy jak najszybciej skorzystać z pomocy medycznej lub skontaktować się ze specjalistą.Produktu nie należy łączyć z alkoholem ! Nigdy nie przekraczaj zalecanej dziennej dawki, ponieważ może to skutkować poważnymi problemami sercowymi, takimi jak zawał lub zapaść sercowa. 

W przypadku gwałtownego przyspieszenie tętna, zawrotów głowy lub jej silnych bólów, płytkiego oddechu lub innych niepokojących objawów, natychmiast przerwij stosowanie produktu i udaj się do specjalisty. Pamiętaj, że nieodpowiednie stosowanie produktu może przynieść niepożądane komplikacje zdrowotne. 

 

ZWIĘKSZENIE ZALECANEJ DAWKI NIE POTĘGUJE DZIAŁANIA PRODUKTU !!!

Podane informacje nie podlegają ocenie Agencji ds. Leków i Żywności. Produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia, lub zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. 

 

Informacje o produkcie:

Wielkość porcji: 6,635g ( 1 miarka )

Ilość porcji w opakowaniu: 50

Zawartość jednej porcji: beta-alanina, DL-jabłczan L-cytruliny 1:2, alfa-ketoglutaran argnininy - 3450mg, jabłczan kreatyny, L-tauryna; leucyna, izoleucyna, walina (2:1:1), fosforan kreatyny, siarczan agmatyny - 2250mg, glukoronolakton, bezwodna metyloksantyna, 3-7,dihydro-3,7-dimetylo-1H-puryno-2,6-dion, naringyna, 2-Amino-4-methylpentane - 935mg

Inne składniki: kwas jabłkowy i sztuczne barwniki, acesulfam-K, dwutlenek krzemu