Hyper Pump

179,00 zł

Najmocniejszy stymulant przedtreningowy o jakim marzyłeś! Hardcorowy produkt tylko dla hardcorowych graczy! Jeśli szukasz prawdziwej pompy lub potrzebujesz zwiększonej dawki energii - ten środek jest właśnie dla Ciebie!!! Hyper Pump to idealny stymulant dla wymagających!

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Darmowa wysyłka

HYPER PUMP

Hyper Pump to przedtreningówka, która dosłownie wyrwie Cię z butów. Przygotuj się na najbardziej hardkorowe treningi w swoim życiu! 

Wszystko dzięki niepowtarzalnej amerykańskiej recepturze, która sprawi, że będziesz musiał zmienić swoje podejście do tematu czucia mięśniowego. Hyper Pump hardkorowo zwiększy Twoją wytrzymałość i wydolność. Gwarantuje Ci pełne skupienie i motywację, która wystrzeli Cię pod sufit. Za to już po treningu, nie dopadnie Cię załamanie czy zjazd typowy dla tanich lipnych produktów. Dobre samopoczucie po ćwiczeniach gwarantowane — cała energia kumuluje się i uwalnia w trakcie treningu, a nie po nim. 

Uwaga! To nie jest towar dla mięczaków! Ta pompa sprawi, że Twoje łapy wybuchną, a Ty będziesz marzył o kolejnym treningu. Uwolnij swojego wewnętrznego demona i połam żelazo. Nie bój się i przekraczaj swoje granice, pokaż, na co Cię stać i osiągnij efekty wizualne jak nigdy wcześniej! A jak nie wiesz, co się dzieje, to możesz mieć pewność, że w Twoich żyłach płynie Hyper Pump!

Kup Hyper Pump, jeśli szukasz:

    - hardkorowej pompy,

    - ogromnego kopa energii,

    - znacznego wzrostu motywacji,

    - większego skupienia podczas treningu,

    - zdecydowanej poprawy wyników,

    - osiągnięcia lepszej sylwetki.