Muscle Test

230,00 zł

Hardkorowa sucha masa mięśniowa Niesamowita sila Duże rezultaty po 4 tygodniowym cyklu

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Darmowa wysyłka

MUSCLE TEST

Muscle Test zawiera dwa najbardziej efektywne i popularne pro-steroidy na rynku. Doskonały produkt tego typu powinien być zarówno androgenny ( działający na wytrzymałość, siłę, agresję i koncentrację), jak i anaboliczny (wspomagający syntezę białek, przyswajanie składników odżywczych i regenerację mięśniową ).

Dzięki idealnie dobranej ilości 17-dimetylo-5a-androstano-3-jedno-3.3-Azyny i 2a,3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-olu, otrzymujesz idealnie zbalansowaną substancję, która czyści pole do działania przed najbardziej cenionymi przedstawicielami farmaceutycznymi, którzy działają na czarnym rynku.

Dimetazyna umieszczona w produkcie ( w zasadzie są to dwie cząsteczki Superdrolu połączone ze sobą atomem azotu ) to tzw. suchym związek, co z kolei oznacza, że nie aromatyzuje on do estrogenów. Ponadto zwiększa retencję wody tam, gdzie jest to najbardziej wymagane, czyli wewnątrz komórki mięśniowej, ze względu na hamowanie 11b-hydroksylazy. Stosując Dimetazynę można osiągnąć twardą rzeźbę przy jednoczesnym wzroście objętości komórek mięśniowych, co prowadzi do potężnej pompy i solidnie nabrzmiałych mięśni.

Ponieważ związek posiada głównie właściwości androgenne, dodaliśmy do niego  3a-epito-17a-metylo-5a-androstano-17b-ol ( Epistanol ), który wykazuje dużo większe właściwości anaboliczne. Związek ten jest ubogi w estrogen, więc nie ma obaw przed ginekomastią.

Stosując Muscle Test, otrzymujesz same korzyści, takie jak polepszona synteza białek, zwiększona przyswajalność odpowiednich składników odżywczych i regeneracja potreningowa. Muscle Test zawiera idealnie dobraną  i zrównoważoną ilość związków  androgennych i anabolicznych, co czyni go niezwykle efektywnym, dzięki czemu jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów. Włącz się do gry na Muscle Test, zanim zrobi to konkurencja ! Pamiętaj ... inni nie śpią ! 

 

1. Produkt zaleca się przyjmować z posiłkiem, zalecana dawkowanie to 1 kapsułka w trakcie pojedynczego posiłku

2. Proponowany cykl to okres czterech tygodni przy maksymalnych dawkach w postaci dwóch kapsułek dziennie.

3. Po zakończonym cyklu zalecana jest terapia produktami na odblokowanie produkcji testosteronu ( np. zalecany PCT Monster )

4. Dla lepszej przyswajalności produktu najlepiej jest łączyć go z kwasami tłuszczowymi ( olej lniany, kwasy omega 3,6,9, olej rybi omega 3 itp. )

5. Produkt nie zalecany do spożywania dla kobiet i mężczyzn poniżej 18 roku życia.

Przykładowy cykl:

Tydzień

1 2 3

4

5

6

7

8

9

Muscle Test

1 x 1

2 x 1

2 x 1

2 x 1

1 x 1

-

-

-

-

PCT Monster

-

-

-

-

2 x 2

2 x 2

2 x 1

2 x 1

1 x 1Informacje o produkcie:

1 porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 56  

Zawartość jednej kapsułki

Procentowa dzienna wartość

17-dimethyl-5a-androstan-3-one-3.3′-azine (17b-OH-2a) 2a,3a-epithio-17a-methyl-5a-androstan-17b-ol Phospholipid MatrixThiamine

410mg

*

Thiamine

10mg

667%

Riboflavin

10mg

588%

Witamina B3 (niacinamide) 

50mg

250%

Witamina B12 (methylcobalamin)

10 mcg

167%

Witamina E (d-alpha tocopherol succinate ) 

15 UI

50%