Lipo Rush

159,00 zł

Dla najbardziej ekstremalnej wcinki, potrzebujesz najbardziej ekstremalnego termogenika, ekstremalnie przyspieszającego metabloizm. LipoRush dostarczony z T2, naturalnym metabolitem tarczycy, przyspiesza metabolizm i spala tkankę tłuszczową poprzez zjawisko termogenezy. Żaden produkt bez T2 nie może się równać.

Dostępny w magazynie

  • Punkty rabatowe

  • Darmowa wysyłka

LIPO RUSH

Wyrzeźbiona sylwetka, którą zawodowi kulturyści osiągają na tygodnie przed zawodami, o której od dawna marzyłeś, jest w końcu  w Twoim zasięgu. Bez względu na to, czy jesteś na drodze do uzyskania profesjonalnej karty zawodniczej, czy po prostu pragniesz aby na widok Twojej szczupłej budowy ciała i "pociętych" mięśni, ludziom na plaży opadły z wrażenia szczęki, to jest to produkt właśnie dla Ciebie !

LipoRush, mający naukowe poparcie zwiększa zdolność do pozbywania się tkanki tłuszczowej, hamowania apetytu oraz zapewnia energię na cały dzień,  nawet po najbardziej wyczerpującym wysiłku fizycznym. Sercem produktu jest T2, bliski kuzyn T3, będący podstawową molekułą tarczycy odpowiedzialną za regulację metabolizmu. W przeszłości, T3 był  jedynym wyjściem do poprawy metabolizmu i walki z tkanką tłuszczową, ale szedł w parze z dwoma negatywnymi skutkami.

Po pierwsze, jednocześnie ze spalaniem tłuszczu, występowało palenie mięśni podczas wysiłku fizycznego. Drugim skutkiem ubocznym było postępujące hamowanie naturalnej produkcji tarczycy, co po pewnym czasie skutkowało w ponownym odkładaniu się tkanki tłuszczowej w organizmie.

T2 posiada wszystkie zalety T3 pozbawione wymienionych skutków ubocznych, co z kolei umożliwia łatwiejszą drogę do pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zachowaniu tkanki szczupłej. Kiedy więc stosujesz LipoRush, organizm nie sprzeciwia się Twojemu wysiłkowi. 

Nawet najbardziej efektywne wsparcie dla metabolizmu nie poskutkuje, jeśli twój apetyt i poziom energii nie będą w pełni zbalansowane. Firma BurneikaSports zadbała o to, aby usprawnić działanie swojego produktu poprzez dodanie arsenału skutecznych leków zmniejszających apetyt i czynników lipolitycznych, które uwalniają tłuszcz z trudnych do "cięcia" miejsc oraz silnie pobudzających stymulantów ograniczających apetyt tak abyś mógł  "naładować baterie" po trudnym treningu przy ujemnym bilansie kalorycznym.

Produkt zawiera również kwas korozylowy, który ma zwiększoną wrażliwość na insulinę i transportuje składniki odżywcze (kalorie) tam, gdzie są one najbardziej potrzebne, a więc do tkanki mięśniowej, zamiast odkładać je w tkance tłuszczowej. 1,3 DimethylButylamina zawarta w produkcie ma na celu zarówno stymulacją .

Nie ma nic skuteczniejszego (mniej lub bardziej legalnego ) co zapewni Ci zahamowanie apetytu i da energię na resztę dnia bez żadnych problemów. Matrix lipolityczny znajdujący się w produkcie, zawierający kofeinę, halostachinę, tyrozynę i ketony malinowe, jest w stanie wycisnąć nawet najbardziej "uparty" tłuszcz z obszarów trudnych do jego spalenia, pomagając w ten sposób uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę w dużo krótszym czasie.

Jeśli Twoim priorytetem jest naprawdę solidna rzeźba, to LipoRush jest właśnie dla Ciebie ! Ma to, czego potrzebujesz, aby przekształcić Twoje ciało i zapewnić niespotykaną dotychczas sportową sylwetkę ! 

1. W celu zwiększenia poziomu energii zalecane jest przyjmowanie produktu na pusty żołądek.

2. Osoby wrażliwe na działanie stymulantów powinny przyjmować produkt z posiłkami.

3. Nie spożywać więcej niż jednej kapsułki w pojedynczej dawce

4. Stosując produkt podczas spalania tkanki tłuszczowej, najlepiej spożywać go rano na pusty żołądek, bezpośrednio przed treningiem aerobowym.

5. Maksymalnie zalecana dawka to 2 kapsułki dziennie.

6. Spożywanie produktu przed snem może powodować bezsenność.

Informacje o produkcie:

1 porcja: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 66 kapsułek

 

Zawartość jednej kapsułki

 

Procentowa dzienna wartość

 

Mieszanka lipolityczna:

Kofeina, Halostachina, Tyrozyna) 3,5-Dijodotyronina (T2) 6 

600mg

*

Recharge PH (matriks jonowy)

 

*

Cytrynian AMP (cytrynian 4-amino-2-metylopentanu)

200mg

 

Kwas korozolowy (z ekstraktu liści banaba)

400mcg

Witamina B6 (w formie Pirodyksyny HCL)

50mg

2057%

Witamina B12

500mcg

8333%

Witamina D3

2000UI

500%

Jod (z wodorostów)

75mcg

50%